Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lesz a baloldal miniszterel...

Ki lesz a baloldal miniszterelnök-jelöltje?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 16:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Már késő.
2021. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

"Én nem tudom a sok kètbites honnan veszi Dobrev Klárát. Értsétek már meg, hogy NEM fogják ezért az EU-ból visszahívni, fogjátok már fel. Sztem Kálmán Olga lesz a befutó."


Te vagy a kétbites, szerencsétlen!


[link]


[link]


Vagy újra hazudtunk reggel, délben, este, ahogy szól a klasszikus? Csak a kérdés, hogy Gyurcsány hazudik akkor, vagy te....

2021. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Klára nem fogja elvállalni akkor, ha úgy tetszik te kétbites szerencsétlen habzószájú. Szted vissza fognak hívni egy EP-s alelnököt? Ne legyél már ennyire szerencsètlen. Mindegy mit mondanak, különben is ezt hónapokkal ezelőtt mondta. Egy politikusnak hetente változik a véleménye mindig ahogy az adott helyzet kívánka. A sok szerencsétlen gyökét hiába pontozgat lefele, majd ha kihirdetik nagyon kiváncsi leszek ki hogy fog lapulni a nagypofájúak közül.
2021. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Meddig vergődsz még?
2021. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Meg bírom, ezem az oldalon mindenki olyan hú de nagyokos telexes cikkekből, közben egy önálló gondolatotok nincs, csak lepontozni tudjátok, aki szembemegy a szetencsétlen tömeggel és más véleményen van. Én ide ezért is csak trollkodni járok szinte. Értelmes diskurzus itt a szalagmunkások közt nincs is. Az meg hogy ilyen a hangvételem? Milyen legyen kétbitesekkel? XD #14 is csak ideokádott egy sort 🤣
2021. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Tuti Dobrev. Majd jönnek megint a szavazz a kisebb rosszra dumával. Így attól tartok a Fideszre fogok szavazni.
2021. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

Látom sikerült betalálni!

Az eddigi produkcióid alapján te max. valami alkesz közmunkás lehetsz, és még mindig ezen nyavajogsz, hogy a "személyes véleményed" egyelőre cáfolódott. 🙂

2021. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

#19 Szerintem meg mindenféle nagyképűség nélkül mondom, hogy te nem érsz annyit, mint én, mert azt az egyetemet biztos nem bírnád elvégezni, ahová jártam, szóval verheted itt magad anonim billentyűharcosként, meg vetítheted rám a saját sikertelenségeidből fakadó frusztrációt, attól még nem lesz igazad. Munkámból kifolyólag pedig nem egy szalagmunkás szemléletével közelítek a politikához.


Egy normális véleményt írtam, amire a sok frusztrált lepontozása jött csak, és jön ez után is, de nem azért, mert nincs igazam, hiszen az igazság nem azon múlik, hogy hány szerencsétlen nyomja meg a piros gombot, hanem szimplán azért mert így vetitítek ki a saját fusztráltságotokat, kisebbsègi komplexusaitokat. Nektek ennyi a fegyveretek érvek híján.


Hivatkoztok itt 3 hónapos Gyurcsány állításokra. Ő maga mondta, hogy hazudott reggel éjjel meg este. Akkor szerinted releváns amit mondott?


Nem fogja visszahívni Dobrev Klárát, ha normális, ez nem így megy, hogyha nem jön össze a miniszterelnökség, majd megy vissza Brüsszelbe. Plusz tiszraba van vele, hogy összemossák a nevét vele, így elrettentheti a szavazókat, plusz a fidesz kezébe lesz egy aduász. Éjjel nappal az Apró villát fogja nyomatni az összes hírportál a választásokig.


Attól, mert te állítasz valamit, neked ugyanúgy nincs igazad, mint nekem, hiszen még NEM tudjuk a tényeket, csak találgatunk. Én egy viszonylag normálisabb politikai témával foglalkozó személy cikkére hivatkozva írtam ezt, és a józan észre támaszkodva, mert ezt diktálja a józan ész, hogy NE Dobrev legyen a jelölt. Azzal kb. megsemmisül az összefogás, ezt neki is tudnia kell.


Neked meg jó frusztrációt a továbbiakban!

2021. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18!


Dobrev éppen azért lett felépítve, hogy úgy tudjon Gyurcsány indulni, hogy mégsem ő indul.

Az egyetlen dolog ami ellen szól, hogy ez nagyon átlátszó. De így is simán meg tudja nyerni a ballib előválasztást.

Én továbbra is kételkedem abban, hogy valóban választást akarnának nyerni.

Sokkal kényelmesebb ellenzékben ülni. Nulla felelősség, a képviselői és bizottsági pénzeket így is megkapják.

Szerintem 49%-nak sokkal jobban örülnének, mint 51-nek.

2021. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Hát a birkázással kezdett szövegekkel ne számíts fejsimogatásokra!

De látom, mivel megy ez neked kulturáltabban is, akkor lehet bármi, nem csak a böszme decemberi nyilatkozata. Viszont az összefogás esélyeit már eleve rontja, hogy a dk tényező, része az egésznek! Mindegy, hogy Dobrevet fogják-e indítani, vagy sem.


Személy szerint nekem akkor lenne szimpatikusabb az összefogás, ha a dk-t meg a szocikat eltakarítanák.

2021. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!