Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudnék a tv-ben politikai...

Hol tudnék a tv-ben politikai műsorokat nézni?

Figyelt kérdés

Melyik csatornán és mikor?

Lehetőleg olyan csatornákat írjatok, ami nagy átlagban mindenkinél van és értelmes műsort ad a politikáról. ( és inkább legyen jobbos, de lehet független is)


2010. aug. 16. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha jobbikosat keresel, akkor az Echo TV-t ajánlom. Az igazat megvallva teljesen független nem nagyon van, ha bal oldali érdekel akkor ATV, ha jobb oldali, de kevésbé szélsőséges akkor Hír Tv. Én azt ajánlom, hogy ne csak az egyik oldal politikai műsorait nézd, legjobb, ha váltogatod. Rádióban jobb oldali érzelmű az Infó Rádió, bal oldali érzelmű a Klub Rádió. Jó tájékozódást neked!
2010. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát talán kevésbé elfogultak a közszolgálati tévék, bár ezt riportere és szerkesztője válogatja.
2010. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2010. aug. 16. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

A Hír TV,vagy az Echo nem ad hiteles tájékoztatást,mert egyoldalú. Az ATV valamivel hitelesebb,bár baloldali inkább.

Kálmán Olga műsorát pedig sokszor érdemes nézni.Különböző pártok képviselővel beszélget.

Csak akkor tudsz értelmes véleményt kialakítani,ha több adót nézel. A sok információból ki lehet szűrni az igazságot.

2010. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pénteken nézd a péntek 8-at az jó műsor, meg aztán késöbb van még a civil kaszinó, én azt is szoktam nézni. mind2 a hír tv-n
2010. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Tök mindegy mit nézel,úgyis furafejű emberkék mondják meg mit gondolj, mi legyen a véleményed.
2010. aug. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan nem tudod, hogy hol vannak politikai műsorok, de azt tudod, hogy milyen oldali legyen? -.-

Nem néztél TV-t azelmúlt pár évben, hogy oda tévedj valamelyikre vagy mi?

2010. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem néztem már egy jó ideje tv-t.

A normális válaszokat köszönöm :)

2010. aug. 17. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Néza az ATV-t,bar kisse balra húz,viszont Kalman Olga műsora nagyon jó,fejreallítja a politikusokat,akar bal,akar jobbosok,az Echo,a HírTvsemmit nem er,a 2 kereskedelmi adó meg csak bútít,bulvar TV-k.
2010. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

echo tv

atv

de az m2 is szokott pl országgyűlési tudósítást de elvileg az m1 is

2010. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!