Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a partizán...

Mi a véleményetek a partizán cimü sorozatról?(politikai beszélgetős müsor youtubon)

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Az egy csatorna, nem műsor vagy sorozat. Értelmes, érdekes műsoraik vannak.
2021. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Ami VV Zsoltiról. Pusztító, gonosz, de van rá igény...
2021. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
2: mi a pusztító és gonosz benne? Mondanál egy példát?
2021. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 es én nem a csatorna egészét kérdezem csak magát a müsort.Lehet partizán pop vagy van más neve.De nem láttam.
2021. febr. 7. 16:09
 5/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
93%
Hiánypótló és hivatkozási alap lesz, hiszen a vendégek kifejthetik gondolataikat.
2021. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé hiánypótló és érdekes műsorok, interjúkat csinál Marci. Nem vagyok baloldali, de csak ajánlani tudom.
2021. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobb, és magasabb a színvonal. Néha még engem is meglep, hogy milyen vendégeket tudnak meghívni.


Sajnos a koronahisztit nagyon túltolták, akkor le is álltam a csatornával, de a heti hetes, Furjes Balázs, stb óta újra nézem.

2021. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiánypótló, korrekt, és nagyon jól kérdez.


2 légyszives fejtsd már ki. Miben gonosz az ha fontos kérdésekről van szó? És mit jelent a te értelmezésedben hogy "pusztító"?

2021. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Maga í műsor talán nem, a liberálbolsevik attitűd rossz. Erősen kommunista fílingje van.
2021. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!