Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet a közösségi médiába...

Igaz lehet a közösségi médiában terjedő pletyka, miszerint jönnek a "legyőztük a koronavírust" plakátok februárban? Ha így lenne, akkor talán a kijárási tilalmat is kezdhetnék 8 helyett 10-től este.

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 16:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet alapja, elkezdték már felvezetni.


[link]

2021. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Na igen. Mondjuk én azt se bánnám, ha hoznák a kínai vakcinát. Mire sorra kerülök fiatalként úgyis lenne EU-s vagy akár magánegészségügybe lepasszolt is.


Csak ezek a korlátozások akasztják ki az embert.

2021. jan. 18. 16:58
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Te mindent elhiszel, ami Facebook-on van? Az összes ilyen állítás anekdotikus érvelésen ( [link] ) alapul és nem mutat semmi bizonyítékot. Szokásos konteós bizonyítatlan álhírek.
2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
Persze, de még így is a lakosság fele csak panaszkodik de nem hajlandó jelentkezni a vakcináért. 60%-os átoltottságnak kellene lennie. Hozzáteszem, szerintem lesz 60%-os átoltottság, kérdés hogy mikorra valósul meg.
2021. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
#3 Itt most nem értem mi volt a konteó neked. Ha valaki én rettenetesen üldözöm és tűzzel vassal próbálom írtani az összeesküvéselméleteket, de az hogy megjelent egy ilyen pletyka és Magyarország Kormánya ezt a mondat összetételt kezdi el használni még mindig csak pletyka, de már nem nevezhető teljesen alaptalannak.
2021. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Általában a fidesz körüli pletykáknál van valóságalap.

Mondjuk én a kínait nem adatnám be, viszont akik bíznak a kormányban azok amennyiben beadatnák annyival nőne az átoltottság.

2021. jan. 18. 17:05
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
#5 Miért nem alaptalan? Mert egy idióta ezt állítja és a többi idióta elhiszi? Mutasson nekem valaki bizonyítékot. Láttam, hogy valakinek egy ismerőse, aki nyomdában dolgozik azt mondta, hogy most ezt nyomtatják. Ez anekdotikus érvelés és nincs mellette bizonyíték. Ez tényleg egy pletyka, ami fűti a plandemic konteókat.
2021. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Fake news. Majd, ha tényleg az lesz, akkor majd visszatérünk erre.
2021. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért a Habony művektől bármi kitelik.
2021. jan. 18. 17:18
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha van is ilyen, jo ideig nem kell eloszedni
2021. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!