Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orvosi ellátás nélkül...

Az orvosi ellátás nélkül maradt, emiatt meghalt betegek a covid áldozatának számítanak, vagy a politika áldozatai?

Figyelt kérdés
Két ismerősöm halt meg rákban tavaly. Nyilvánvalóan a felfüggesztett, csökkentett ellátásnak "köszönhetően".
2021. jan. 17. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ők nem számítanak, csak aki Covidban hal meg, hisz reggel azt hozza le a sajtó. (irónia...)
2021. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem mindegy már nekik? Vagy neked? Ebből politikai kérdést csinálsz? Pfff
2021. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Meghalnak az ismerőseid egy nyilvánvalóan halálos betegség következében és neked az a legfontosabb, hogy ezt felhasználd a kormány gyalázására. Gratulálok, úgy tűnik az ellenzék aljassága és gerinctelensége nem ismer határokat. Na ezért nincs gyomrom a moslékra szavazni, mert ilyen emberek követik őket.
2021. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem kaptak ellátást akkor politikai áldozatok.Ez esetben lehet perelni az államot,akár milliárdokra is.Csak ugye tudni kell bizonyítani hogy nem kaptak olyan minőségű kezelést mint a covid előtti időkben.Azért azt nagyon remélem hogy a kemo-kezelések nem álltak le a tavasszal..
2021. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Politikai áldozatok, a vírushiszti áldozatai. Többek között emiatt van több halott, nem közvetlenül a covid miatt.
2021. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

8

Az egyik az a szomszédom volt.

Nála diagnosztizálták a tüdejében a daganatot és itt véget is ért a kezelésének a története.

Félévvel később a mentő vitte el, pár napra rá meghalt.



A másik a rokonom volt.

Több éve levették a fél mellét, tünetmentes volt sokáig és a szigorúbb korlátozások alatt voltak újra tünetei.

De akkor már nem fogadták vizsgálatra.

2021. jan. 17. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is tudok két rákbetegről a környezetemben, akiknek hónapokkal elhalasztották a műtétjét a koronanáthára hivatkozva. Ők ugyan nem haltak meg (még), de meghalhattak volna.
2021. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

En a minap olvastam egy blogot egy 40es ferfirol, o 2019 decembereben lett hivatalosan rakos, es a covid alatt ugyanugy megkapta a kemot es a sugart. Sot, nem o volt az egyetlen. Totalis hazugsag hogy a rakosok ellatatlanul maradtak.

Egyebkent a kerdezo peldai szerint az elso tudorakos siman lehet hogy valami nagyon aggressziv kissejtes tudorakot kapott, amire nincs kezeles. Vagyis csak palliativ, tehat elethosszabito, de meggyogyulni belole nem lehet. Az a felev tuleles realis is lehet.



Hasonló a mellrakosnal. Ha kiujul a betegseg az altalaban rosszabb mint az elso, szoval hamar bele lehet halni.

2021. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

A politika áldozatának semmiképpen. A COVID áldozatának sem, mivel nem azok voltak.

A saját önzésünk áldozatai ők. Azért, mert képtelenek voltunk/vagyunk pontosan betartani a járványügyi szakemberek által javasolt előírásokat, korlátozásokat, viselkedési normákat. Pl. miért olyan nehéz az, hogy a boltban ne másszunk egymás nyakára?

És mert annyian nem akarják beoltatni magukat, ami azt jelenti, hogy még sokáig kell így élnünk, mint most. Ezzel pedig a vírusnak további időt és előnyt adunk, hogy mutálódjon, és esetleg a már beadott oltások se legyenek hatásosak ellene.

Persze a legkönnyebb mindent a politikára fogni.

2021. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig a tumoros betegek igenis megkapták a szükséges kezeléseket, az onkológiai osztályokat természetesen nem zárták be.

Azonban, akinél újonnan merült fel valami ráknak a gyanúja, az lehetséges, hogy lassabban jutott el a diagnózisig, mint járványmentes időszakban történt volna.

Még egy érv, hogy megállítsuk a járványt. De az nélkülünk nem megy, mindannyian kellünk hozzá.

2021. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!