Mi ez a bohockodas 20 ezer oltoanyaggal, amikor Magyarorszag lakossaga 10 millio?
#11. Egyetértek, a témában született, félinformációkon alapuló cikkek kicsit sem segítenek a bizalom kiépítésében, épp ellenkezőleg. Minden ok nélkül ültetik el az emberekben, hogy gyanakodniuk kell. Olyan baromságokat írnak pl., hogy a kínai vakcinát illetően "kifejezetten problémás, hogy a hatóságok egyelőre nem publikálták a harmadik tesztfázis dokumentációját". Ja, csak azt felejtik ki, hogy senki més sem publikálta, tehát ez nem lehet összehasonlítási alap, rémhírterjesztésre, közbizalom-rombolásra viszont tökéletesen alkalmas.
Nem hiába mondom évek óta, hogy ilyen szutyokba, mint a HVG még uzsonnát sem csomagolok. :(
ma 13:01 Köszi nyelvtan náci, hogy érted amit írok. :)
Izrael gazdaságilag(GDP) 46-szor gyengébb állam mint az EU, lakosságarányban is kb. ugyanez a helyzet. Ha meg te 46-szor több erőforrásból csak egy nagyságrendileg hasonló teljesítményre vagy képes az szerintem azt mutatja, hogy vagy Izrael csinált valamit nagyon jól vagy az EU csinált valamit nagyon rosszul. Nálunk a 100 milliós határt kéne már súrolja a beoltottak száma ha úgy haladnák vele mint a zsidók.
"azok meg 60-at vagy annyit se" Már megint hazudsz... [link]
Moderna: 95%, Pfizer: 95%, Oxford 62-90%
A kínai meg "Turkey and Indonesia showed that the vaccine was 91.25% and 65.3% effective respectively." " Brazil initially said it was 78% effective in their clinical trials, but in January 2021 revised that figure to 50.4% after including more data in their calculations." (gugli fordító a barátod ha nem érted, de segítek: Indonéziában 63%-os hatékonyságot mértek, Brazíliában 50%-ot a kínai vakcinánál)
#14. Legalább megnéznéd, hogy mit linkeltél! Az nem egy teszt dokumentáció, hanem egy 4 hónappal ezelőtti - előzetes - tanulmány, ebből ráadásul van már frissebb verzió.
Úgyhogy még egyszer: SENKI nem publikálta egyelőre a harmadik tesztfázis dokumentációját, de ezt valamiért csak a kínain tartja fontosnak a független magyar média számonkérni.
18. az a gond, hogy te lusta vagy keresni, én meg nem fogok helyetted tudományos lapokat meg a pfizer honlapját bújni, de tessék: [link]
A lényeg, hogy az engedélyező hatóságok által hozzáférhető a teszt dokumentációja is, hiszen ez alapján (is) adták meg az engedélyt az USAban, UK-ben és az EUban is. Ezzel szemben a kínaiak semmit nem osztanak meg. A BBC meg nem mossa össze a kettőt, pontosan el van különítve. Ha elolvastad volna elejétől végéig, akkor látnád, hogy először az egyikről, aztán a másikról szól a cikk.
Egyébként mennyit fizet a fidesz, hogy a kínai vakcinát reklámozd? Sehol nincs szó a kínai vakcinánál olyan magas hatékonyságról, mint a Pfizernél és a Modernánál és azt még a kínaiak se adják a 60 évesnél idősebbeknek, akiknek itt orbán adni akarja...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!