Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van ma ilyen helyzet,...

Azért van ma ilyen helyzet, mert a nyugodtan élni akarók terjesztették a vírust?

Figyelt kérdés
Gondoljunk bele, ameddig nyitva volt a szórakozóhely, a sok hülye végig ott volt, leszarva, hogy talán épp ott fertőzik meg egymást. Én egyetlen egyszer mentem le járványkor bulihelyre, akkor is csak egyéb segítség érdekében. Gondolom ha mondtam volna bárkinek, hogy nem kéne a másikra mászni járványkor, el lettem volna küldve a fenébe. Most pedig csodálkozunk, hogy ez a helyzet? A magyar élni akart, bulizott orrba szájba stb, most meg nem tud élni a korlátozások miatt.

2021. jan. 15. 00:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Bár van aminek örülök a mai helyzetben, pl a vizsgaidőszak baromi könnyű így. Az nagyon jól jött, szinte az az egyetlen jó a mai helyzetben. Viszont diktatúrát nem akarok, csak ostoba magyarokat se, akik szerint a vírus csak hiszti és mennek bárhová. Nem vírusrettegő vagyok, csak be kéne tartani pár dolgot, mert világjárvány van. Csak néhány agybeteg szerint ez csak médiahiszti, holott kiderült, hogy nem az. A halottak viaszbábuk nektek? idióták.
2021. jan. 15. 13:09
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

A halál olyan természetes mint a születés.

Van aki szerencsés és álmában hal meg 90+ éves korában és van aki kevésbé szerencsés és balesetben, betegségben, fertőzésben hal meg.


Ezzel nem tehetünk mit. Mióta világ a világ ez a helyzet áll fenn és el kell fogadni.

2021. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
#12: remélem ha egy rokonod hal bele a covidba, akkor is ezt mondod majd.
2021. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

#13 El fogom tudni fogadni, igen.

Annak ellenére, hogy rosszul esik el fogom ismerni, hogy ez az élet rendje és el is fogadom.

2021. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Hiba lenne egyöntetűen rájuk verni a probléma okozását, de túlnyomó részben ők járultak hozzá tisztességesen a járvány terjedéséhez. Vannak azonban olyan munkáltatók is, akik fertőzötten sem engedték el az alkalmazottjaikat. Ezek sem piskóták! És ott van a véletlenszerű fertőzés is, - pl. arról nem tehet senki, ha egy fertőzött ember összetüsszög valamit egy üzletben és azt veszi le a polcról öt perc múlva úgy, hogy nem tudott az ügyeletes hülye nem túl áldásos tevékenységéről. Ahol lakom, volt, aki hencegett azzal, hogy túl van a Covidon, de egy másodpercig nem volt az ajtaján piros cetli. Az ilyen barmokkal nem lehet mit kezdeni! -Nem azért az egyszerű tényért barmoztam le, mert elkapta valakitől, - ez lehet egy véletlen műve is, - hanem azért, mert nem tudatta a tényt a külvilággal az ilyen irányú kötelezettsége ellenére sem.
2021. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg úgy hallotam hogy Kínában már nincsen vírus, szóval kehet takarodni oda, csak vígyázz hogy szorgalmasan gyűjtögessed ott azokat social credit pontokat."


Akkor ha a média amúgy is hazudik, akkor ott még tombol a járvány.



"Vagy Mexikó ahol nincsenek lezárások mindenki úgy él ahogy addig sőt nagyon sok home officeban dolgozó amerikai ment oda, mégse haltak ki."


Mi közünk van hozzájuk? Ami ott van, ugyanez lenne itt is?


"Annyira szánalmas,hogy van ez a típus, aki annyit tett le életében az asztalra,hogy otthon maradt aztán hónapok óta ezen vergődtök,veritek magatokat a semmire,okoskodtok , de az agyadat is kéne használni .. tapsoljunk meg ,vagy mit akartok ilyenkor ,komolyan nem értem ."


Persze, akkor csak az lehet igaz, amit te mondasz ugye? Te vagy a szánalmas.


Miért szerintetek ha bulizni megy az ember a tömegbe, ott nem terjed? Talán azért mert ti nyugodtan éltek és buliztok, nem terjesztitek a vírust? És még én vagyok szánalmas, nem ti.

2021. jan. 15. 23:46
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, plz már fáj ez a mennyiségű cope.


A vizsgaidőszak mitől lenne könnyebb? Ha pedig könnyebb, az baj.


Egy nap be kell majd látnod, hogy nem lehet mindenért a magyarokat szidni, akármilyen kényelmes is

2021. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

Szánalmasak, akik még mindig arról kaffognak, hogy "nincs járvány", meg hogy "nem oltatom be magam".

Addig, míg ott nem találja magát a lélegeztető gépen, mint Pataki Attila és számos ismert alak is, aztán sírva kérnek bocsánatot a kételkedésük miatt, mert a sír széléről hozták őket vissza.

Értelmes, átlag intelligens ember is felfogja, hogy világjárvány van, és minél többen beoltatjuk magunkat, annál hamarabb vége lesz.


De hát vannak, akik etetik őket:


"A Political Capital baloldali-liberális elemző műhely egyik vezető munkatársa és a hazai ellenzék egyik legfontosabb megmondó embere, véleményvezére, Krekó Péter a következőket jelentette ki egy brüsszeli lapnak:


„A tét magas. Ha aláásod az emberek hajlandóságát arra, hogy beoltassák magukat, akkor Orbánnak kell viselnie a politikai következményeket.”


Nem kell megmagyarázni, a mondat önmagáért beszél. A mai magyarországi baloldal stratégája nem kevesebb, minthogy el kell venni az emberek kedvét a védőoltástól, ennek következtében a járvány majd tovább szedi áldozatait, és ezért a társadalom majd a kormányt fogja megbüntetni – értsd: így nyerhetik meg a következő választásokat."


Ennyi.

2021. febr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem hisz el minden hazugságot, amivel a média és a politikusok etetnek minket. Ennyi.
2021. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Értelmes ember nem hisz el minden hazugságot, amivel a média és a politikusok etetnek minket. Ennyi."


Ha a híradó szerint holnap eső lesz, azt is megkérdőjelezik a konteósok? Én se hiszek el mindent, na de nem is hazugság minden.

2021. febr. 8. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!