Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek is szavazhatnak...

A Fideszesek is szavazhatnak majd az ellenzéki előválasztáson?

Figyelt kérdés
Lesz összehangolt Fideszes szavazás direkt egy rosszabb jelöltre mint pl. Dobrev Klára vagy Jakab Péter , ezzel bebiztosítva a Fidesz győzelmet?
2020. dec. 28. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem mennek el akkor is valszeg a fenti ketto valamelyike nyeri az elovalsztast, dk es a jobbik tabora a legerosebb ellenzeken belul. Amugy elmehetnek igen.
2020. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Mivel nincs rajta a személyi igazolványon ki ellenzéki és ki nem ezért igen. Sőt talán még jól is jönne az ellenzéknek. Ha az a jelölt győz aki sok jobboldaliak szemében szimpatikus talán fidesz szavazókat is meg tud szólítani az ellenzék. Mivel sok ellenzékinek az egyetlen célja hogy eltűnjön Orbán.
2020. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem hinném hogy elmennek ezért a fideszesek, bár amennyire a fideszes közösség összetart simán kinézem. De szerintem még ennek ellenére is képesek lennének sokan Dobrevre vagy Jakabra szavazni csakhogy vége legyen végre egyszer az életben ennek a 12 évnek. Már kimondani is szörnyű ezt a 12 évet.
2020. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
De majd biztosan regisztrálni kell személyes adatokkal...
2020. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
A pszichopata Jakabnál van rosszabb? Persze, ha Korózs, Bangóné, vagy Kunhalmi is indul, akor lehetséges. :)
2020. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha Jakab Pétert megszavazzák a nyertesnek akkor biztos bukik az összefogás a Fidesz ellen.
2020. dec. 28. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Szavazzanak nyugodtan ha őszintén szavaznak sőt ez ahogy írták tényleg jól jönne az ellenzéknek.


Mindig is ellenzéki voltam de Gyurcsányt én is utáltam, de ez a 3 ciklus rengeteg. Normális helyen ilyen szóba se jön. Belegondolni is szörnyű hogy 10 éves korom óta nem volt másik miniszterelnöke az országnak csak egy. Őszintén engem már tényleg úgy vagyok vele hogy legyen bárki a közös jelölt én rá szavazok. Örülnék egy Márki-zaynak vagy Ungár Péter lenne a közös de ha nem ők lesznek akkor is fogok szavazni az ellenzéki jelöltre.

2020. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Jakab Péter szónokolni tud nagyon jól. Politikusnak kb. középszerű.
2020. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
A orbánra majdan lehet ottan szavazni ?
2020. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Megyünk trollkodni
2020. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!