Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi lehet a Momentum...

Szerinted mi lehet a Momentum támogatottságának a maximuma és mikor érheti azt el?

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy bármikor is lehet olyan erős hogy egyedül kormányozzon vagy legalább az aktuális kormányban ő adja a legtöbb képviselőt?

2020. dec. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem maximum 20% körül tudnának elérni, ha a fidesz valami hatalmas hülyeséget csinálna, a többi baloldalon tömörülő párt meg veszítene a szavazói közül.
2020. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
15-20% maximum
2020. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem 20 év múlva már lenne elég erős ahhoz,hogy egyedül szedjenek össze egy 2/3-os többséget. De remélem,hogy nem így lesz.
2020. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
A Momentum a fiatalok pártja elsősorban, a 20% ez esetben azt jelenti, hogy az összes szavazati joggal rendelkező fiatal rájuk fog szavazni? Értem én, hogy ez néhánynak egy szép álom, mielőtt anyuci megrázza a vállad reggel és irány a suli.
2020. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A Fidesz is ugyanúgy kezdte, mint a momentum. Az momentum, és a régi fidesz ideológiája szint ugyanaz, a momentum most 10%-on van, a Fidesz a második választásán is 5%-ot ért el. Ez alapján simán lehet belőlük nagy párt, mellesleg a fiatalok is őket támogatják nagyrészt
2020. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

#5

Ja,aztán olyanok lesznek,mint a fidesz most.


Mondjuk a omentum már most kiérdemelte az SZDSZ 2.0 becenevet...

2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Ezek már elérték amit lehetett.

Olimpinya,pride,telefonos tüci.

2020. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

1. Mert ha tudjuk a maximumot, akkor mi lesz? Ha például 8% akkor legyintünk, ha meg 80%,akkor izgulunk? vagy mi?

2. Jósolni annyit tesz, hogy nem tudjuk, mit jelent az. És főleg azt hisszük lehet. Ennél csak az rosszabb, ha azért tesszük, hogy manipuláljunk.

3. A Fidesszel összevetni nem érdemes. Más környezet, más feltételek más szemlélet, más egyéniség. És főleg más szavazók.

4. Amire igazából kíváncsi vagy, arra igen a válasz. Tehát LEHET. De hogy lesz is, azt megmondani nem tudjuk. Túl soka paraméter.

2020. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!