Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem egyszerűbb volna, ha...

Nem egyszerűbb volna, ha Novák Katika bejelentené, hogy hithű orbánista vagyonos Fideszhívő embereknek jár csak mindenféle támogatás?

Figyelt kérdés
így olyan kellemetlen, hogy mindig bejelent valamit amiből kiderül, hogy senki nem tud igénybe venni semmit....

2020. dec. 14. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én vagyok a "homalyzonas" válaszoló.

Mi 2019-ben egy kis zsakfaluban vettünk egy régi hazat, amit felujitottunk. Mi konkrétan a babavarot vettük fel, ennek az uj támogatásnak nem ismerem a feltételeit, de kb ugyanazok lehetnek (számlát leszámítva)

Rohadt nagy utánajárással szereztünk normálisan dologoz KATAs egyéni vállalkozó szakikat, akiknek kellett a számla, de nem volt horror a munkadij, meg én is megyek segíteni neki meló után vagy hétvégén, azzal is sporoltunk. Viszont az is tény, hogy csigalassan haladunk, nem minden úgy sikerült ahogy akartuk.

Ja, és mondjuk olyan rohadt fiatalok sem vagyunk már (29-30 évesek). Fiatalabban esélyem se volt ra, hogy házat vegyek, öt évvel ezelőtt még a közelében sem jártam, egyikünk részéről sem segítettek, sajnos aki így van annak nehéz, de a támogatás tudott nekunk segíteni, mert így legalább nem piaci hitelt kellett felvennunk.

Sajnálom ha a te elethelyzeted erre nem alkalmas épp, de azon tudsz esetleg változtatni, mert mi se élünk nagy lábon most se, és városban se tudnánk nagyon házat venni.

2020. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, én vagyok a "homalyzonas" válaszoló."


Köszönöm a válaszod. Mi is egy cigány faluban tudtunk házat venni önerőből, mert semmiféle Nováki támogatás nem volt. Tulajdonképpen a kérdésem arra vonatkozott volna, hogy vajon kit támogat? Én gyerekre nem szerződök le mint a malacra, hogy ennyit annyit fialok, mert a gyereket akarja az ember....

2020. dec. 14. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk szerettünk volna gyereket, ezért ezzel elvi problémánk nem volt. De az a felújítás támogatás is csak gyerekeseknek van.
2020. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól ki van ez találva, az épkézláb embereket támogatja, a semmirevalók meg jobb is, ha nem szaporodnak.
2021. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!