Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hvg-n miért vizionálják...

A hvg-n miért vizionálják folyton Orbán bukását? Most Szájer miatt. Hány meg hány botrány volt már és semmi. Vagy ennyire optimisták?

Figyelt kérdés
A kommentek között szoktam rendszeresen olvasgatni és már kész ténynek tartják, hogy idő kérdése és Orbán bukik. Egy vicces politikai bulváreset miatt? Ennél ezerszer nagyobb aljasságokat megcsinált a néppel és semmi jele nem volt soha, hogy lemondana vagy megingana. Miért ennyire magabiztosak? Hangsúlyozom én sem vagyok fideszes, de naiv dolog azt hinni, hogy a hatalom erőszak nélkül valaha is távozna. Ha egy manyup lenyúlás, egy Marshall-segély 2.0 semmibevétele (és még sorolhatnám, de lassan nem merem) miatt nem volt lázadás, akkor egy ilyen bulvár esemény miatt miért lenne? A jóval mérsékeltebb lengyel vagy szerb vezetést se tudták megingatni pedig ott százezres tüntetések is voltak az ostoba vonulgatós fehéroroszok meg jelenleg is tüntikéznek és a diktátor köszöni szépen jól elvan.

2020. dec. 3. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Szomorú hogy ilyen világban élünk és az még szomorúbb hogy a Merkel Banya (aki ugye nem olyan, de mégis) elnézi Orbán gaztetteit érdekből (német termékeket zabál a magyar, német érdekeltségű gyárak magyarországon, hadipari megrendelés stb) és mondhatni fenntartja a rendszert az EU forrásokon keresztül.


Sajnos ez jutott a demokráciából nekünk! Sok jóval nem tudlak biztatni...

2020. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is kicsit naivitas egybol a bukasat vizionizalni, de abban van valami, hogy repedezik alattuk a jeg.


Es igazabol magukat fogjak az ilyenekkel megbuktatni, ido kerdese, csak ki kell varni.

2020. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hajrá, csinálj forradalmat, meg polgárháborút, csak nehogy elszámítsd magad. Vagy hívj be külföldi csapatokat, meg verd az asztalt szankciókért az ország ellen, de ekkor meg már csak egy mocskos hazaáruló leszel.
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha te tüntikézésnek nevezed az életed, a testi épséged és a szabadságod kockáztatását (mert a belorusz tüntetők most ezt teszik) akkor a kérdésed többi részét válaszra sem méltatom.
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A nemzetközi botrányok és a közelgő válság együtt már számíthat valamit,de én sem vagyok optimista
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2: Mégis miért? Ha kiléptetnének minket az EU-ból ennek a birka népnek az se érné el az ingerküszöbét. Pedig attól már sokkal durvább intézkedéseket is hoztak már, ami sokkal jobban indokolt lett volna a forrongásra és mégse történt. Onnantól fogva meg tényleg azt csinálhatna Orbán a néppel amit csak akar, nem lenne semmi fék. A pártszakadástól se kellene tartaniuk, mert már kiépítettek egy hűséges párthadsereget (TEK) és vérbe fojtana minden ellenzéki kisérletet. A Fidesz-en belül meg úgyis lenne egy vezéregyéniség, aki átvenné Orbán helyét.
2020. dec. 3. 12:34
 7/11 árokpart ***** válasza:
28%
Akkor kérdezem én aki ennyire a bukásukat, bukását akarja. Ki legyen helyettük aki a mostani kormányzásnál jobbat tudna felmutatni, többet tudna nyújtani az emberekenek. Ha már egyszer lázongani akarnak sokan akkor már legalább tudják, hogy kiért teszik ezt és ki lenne az alternatíva. Ugyanis el kell, hogy keserítselek de azért nincsenek nagyobb tüntetések, mert már az emberek csak azért nem mennek ki, hogy bárki legyen és ne a Fidesz, mert az édeskevés. Egy bizonytalanra ki fogja a munkáját,egzisztenciáját feladni, a családosoknak mit mondanál akik kapnak adókedvezményeket akiket te szeretnél azok is adnának és sorolhatnám az érveket. Egyszer mondjatok egy pontos pártot vagy akár egy civil szervezetet vagy egy független irányítóbizottságot akit el tudnátok képzelni az ország élén, mert ilyet eddig a bírálóktól sohasem hallottam. Olyna meg nincsen, hogy majd csak lesz valahogy .
2020. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bajnai a Momentum politikai szellemiségével és egy jól kiválasztott szakértői csapattal drasztikus változást tudna abszolválni már pár év alatt. Első körben a covid-helyzetben minden felesleges állami támogatást az egészségügybe összpontosítani, soron kívüli jogi eljárások tömegét indítani az előző hatalom ellen, a strómanok vagyonát és "remekműveik" (stadion, tek) fenntartását befagyasztani és abból finanszírozni a válságot. A diplomáciai kapcsolatot sürgősen megerősíteni az EU-val (elfogadni az új költségvetést) és az összes szemetet minél hamarabb összegyűjteni és helyreállítani a rendet.
2020. dec. 3. 12:49
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

# 7 rendszeresen előhozakodtok ezzel az ostoba érvvel. Ha te beleülsz egy adag híg fosba,nem állsz arrébb és nézed meg,hátha van egy szék valahol ?

Ott van az ellenzéki összefogás ,olyan amilyen ,de ha ebből a kettőből kell választani,akkor meg kell próbálni tenni valamit és kész . Ha jobb nem is lesz,legalább tovább nem rothad ez az ország .

Számomra nem elfogadható,hogy azért szavazzak szerintetek a fideszre,mert (szerintetek) nincs jobb. Eleve több párt is van,akik még esélyt sem kaptak soha .

2020. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Bajnai neve majdnem annyira elhasznalt szerintem, mint Gyurcsany. Ongol lenne a momentumtol, ha ot akarnak tamogatni.


Kozos ME jeloltnek olyan nevet kellene valasztani, aki feddhetetlen es nem egy elhasznalt (mszp) karakter.

2020. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!