Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-es és 2018-as Jobbik...

2014-es és 2018-as Jobbik szavazók; jelenleg melyik párttal szimpatizáltok?

Figyelt kérdés
Az előző 2 országgyűlési választáson több mint egymillió szavazója volt a Jobbiknak. Mi lett velük?

2020. nov. 27. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Kitartok a Jobbik mellett! Hajrá Jakab!
Átmentem az erősebb DK-hoz vagy a Momentumhoz.
Fideszes lettem.
Toroczkai Mi Hazánk Mozgalmával szimpatizálok, mert ők képviselik a Jobbik eredeti szellemiségét.
Egy életre megutáltam azóta a pártpolitikát, soha többet nem szavazok senkire.
41 szavazat
 1/9 anonim válasza:
58%
(Bár nem a kérdésedre válaszolok, mert én 22-ben szavazhatok először, de akkor valószínűleg a Jobbikra fogok. Jakab Péter nagyon szimpatikus, az összes ellenzéki elnök közül őt tudnám csak miniszterelnöknek elképzelni)
2020. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyikre se, kiábrándultam a politikából.
2020. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

#1!

OFF: Az el tudom képzelni, hogy egy gyereknek szimpatikus Jakab produkciója, de semmi olyat nem mutatott, ami alapján azt lehetne feltételezni, hogy képes lenne egy országot irányítani. Hétről hétre azt mutatja be, hogy megszeg bármilyen szabályt, ha a pillanatnyi érdeke ezt szolgálja.

2020. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Én az előző választás előtt arra gondoltam, ha a Jobbik nem csinál valami nagyobb m*rhaságot, akkor rá tudom venni magam, hogy a Fidesz helyett rájuk szavazzak. - Hát ez ugye füstbe ment.

Nem mintha annyira oda lennék a Fideszért, sőt, de ha arra gondolok, hogy a másik "választás" Dobrev meg a sleppje, akkor végül is szomorúan bár, de arra jutok, hogy nincs választás.

Az szóba sem jöhet, hogy az Apró család örökösére (aki ráadásul személyesen is elfogadhatatlan számomra) szavazzak, vagy akár csak azzal, hogy egy súlytalan pártra szavazok vagy nem szavazok, az ő malmára hajtsam a vizet.

2020. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Én nagyon sok volt jobbik szimpatizánst ismerek,akkor erősen jobboldaliak voltak, ma DK-sok, az összefogásra fognak szavazni....
2020. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én meg nagyon sok volt jobbikost ismerek,akik inkább levágnák a saját kezüket, minthogy a Gyurcsányra szavazzanak.
2020. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Bírom Jakabot. De én a DK-t és a Momentumot sem utasítom el.
2020. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy olyan régi jobbikost sem ismerek, aki a mostani Jobbikra szavazna.
2020. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Szarok az egeszre! Ha az en szavazatomon mulna az orszag akkor sem mennek el szavazni!

Ez az egesz politikai hablaty csak visszafogja az embert a valos valasztasban. A valasztasban ami emberre teszi!

2020. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!