Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lemondott Dorosz Dávid. Most...

Lemondott Dorosz Dávid. Most mihez fogunk kezdeni nélküle?

Figyelt kérdés
Nem ismerős a név? Pedig ő nem más, mint Karigeri egyik helyettese (a csaknem féltucat közül). Elégedettek vagytok a klímaügyekben végzett emberfeletti teljesítményével (amibe annyira belefáradt, hogy alig 1 év után el is megy pihenni)?

2020. nov. 20. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy egy másik politikai tisztséget töltsön be szintén Karácsony Gergely mellett... Őszintén nem értem, hogy mi értelme ennek a "kérdésnek".
2020. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fog Karácsony mellett dolgozni, hanem minden erejével (amiből nyilván rengeteg van, persze csak a pihenője után, feltöltődve) a kormányváltásért fog dolgozni (ő mondta). Karigeri városvezető, nem ellezéki politikus (még ha gyakran annak is képzeli magát), így az ő munkakapcsolatuk meg is szakad. Most majd megláthatjuk, hogyan boldogul a főváros Dorosz nélkül (szerintem pont úgy mint előtte, bizonyítva ezzel az eddigi helyettesi pozíciójának értelmetlenségét).
2020. nov. 20. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy Karigeri írta, "azt a tiszteletreméltó döntést hozta, hogy a pozíció és tisztség helyett a munkát választja". Elmegy végre dolgozni. Egyébként meg úgyis tesznek a helyébe egy DK-st.
2020. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége!
2020. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván felkérték, hogy mondjon fel. Én már az elején nem értettem, hogy őrá mi szükség ott. Volt vele valami beszélgetés, aminek se füle, se farka nem volt, hadovált, nyögött. Mindenesetre keresett pár milliót a semmiért.
2020. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karigeri még mindig a PM elnöke, szóval igenis ellenzéki politikus.
2020. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szánalmas...
2020. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!