Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok hogy katonákat,meg...

Hallottátok hogy katonákat,meg tanulókat vezényelnek a kórházakba?

Figyelt kérdés

Nesze neked "stabil" egészségügy...

Katonák, fegyveresen fognak hőmérőzni?

Honvédelmi miniszter közölte:

A katonának felszereléséhez tartozik az egyéni fegyverzet..



2020. nov. 15. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ezt meg honnan vetted? Nem véletlen katonaorvosokra gondoltál?
2020. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyik forrás:

[link]

2020. nov. 15. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"a katonák nem olyan feladatot látnak el, amihez egészségügyi szakmai képzettség kell, elsősorban fizikai, logisztikai munkákat végeznek majd, segítenek a hőmérőzésben is"

Magyarán mondva olyat csinálnak amit a leghülyébb ember is megtud. Amúgy sehol sincs hogy fegyverrel mennek a kórháhba.

2020. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Elolvastam a linkelt cikket.

Kérdező, hazudsz, mint a vízfolyás. (Megj.: jelentkezz újságírónak az origohoz vagy pestisracokhoz, oda ilyenek kellenek.)


Szóval tanulókról nem is volt szó a cikkben.

A katonáknál meg arról volt szó, hogy olyan munkát végeznek, amihez nem kell szakképzettség. Pl. fizikai munka: mondjuk rakodni, beteget emelni stb. Mert segéderőből is hiány van a kórházakban.

2020. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fortissima Finguss ***** válasza:
39%
A katonák jelenléte egyértelmű...Készülnek arra az időre amikor kitör a tiltakozás a kötelező állítólagos védőoltás ellen...Kipróbálatlan és halált vagy megnyomorodást okozó állítólagos védőoltás beadását fogják ránk erőltetni... Ez a nyílt rendőrállam megjelenései időszaka lesz. Természetesen csakis a biztonság s a ami érdekülnökben....Ki az az elmebeteg aki saját gyerekének be akarná adatni egy kipróbálatlan RNS alapú löttyöt...Ezt még az itt írogató bértollnokokról sem tudom elképzelni...
2020. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudik, csak rosszat linkelt


[link]


Abszolút etikátlannak tartom, főként a nem eü hallgatókkal szemben, ők nem vállalták, hogy kockáztatják az egészségüket meg a családjaikét, főleg azért, mert a kormány eddig sz*rt a védekezésre.

2020. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Én kaptam ilyen emailt, az ÁOK-n tanulok, de nem általános orvosis vagyok, szóval "eü"-s hallgató.

Nekünk a kar tanulmányi vezetője is külödtt ezután egy emialt a tisztázásra, hogy önkéntes alapon bárki jelentkezhet, kartól függetlenül, de a nem EÜ-ben tanulókat nem tesztelni meg betegek ápolására viszik, hanem pl. járművezetőnek, adminisztrátornak (=nincs közvetlen betegkontakt). De mégegyszer: ez önkéntes alapon megy. Az orvosisok/egészségügyis hallgatók meg szintén jelentkezhetnek önkéntesnek, de ők részt vesznek a tesztelésben meg betegápolásban.


Csak a harmad-hatodéves orvostanhallgatók közül annyian jelentkeztek önkéntesnek, hogy alsóbb évfolyamos orvostanhallgatókra nincs is szükség, nemhogy vezényelnének bárkit is, végképp nem random szakokról. Leírták nekünk, hogy ha nem lesz elég önkéntes, csak akkor kerül sor vezénylésre, de akkor is elsősorban orvostanhallgatókat fognak, de az sem valószínű, hogy ez egyhamar be fog következni, mert az én szakomról is sokan szeretnénk menni és még ránk sincs szükség.


Nagyon nagy bajnak kellene lennie ahhoz, ha már mondjuk bölcsészkarról kellene behívni hallgatókat.

2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A katonák a főbejárat őrzésére mennek a látogatók elzavarására. Mert sajnos van aki lábon bemegy de ki csak koporsóba és még csak el sem köszönhetnek tőle. Na, az ilyen hozzátartozókat kell bilincsbe verni. A tanulókat csak fizikai betegmozgatóknak veszik fel csicskának.
2020. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!