Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehetett elrendelni...

Miért nem lehetett elrendelni a 65 év felettiek teljes kijárási tilalmát a vakcináig?

Figyelt kérdés
Nyilván nem csak és kizárólag az idősekre veszélyes, DE egyértelmű, hogy rájuk a legveszélyesebb. Nekik nem köteleő sehova sem menni. Igazolással nyilván elmehettek volna orvoshoz, és ingyenes kiszállítással a bevásárlás is megoldott lehetett volna számukra. Ezzel óriási mértékben visszaesett volna a kórházban ápoltak és az elhunytak száma is. Orbánnak fontosabb volt, hogy a legkiterjedtebb szavazóbázisa ne forduljon ellene?

2020. nov. 11. 15:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Az én idős ismerőseim közül sokan azt mondják, hogy az ő korukban már bármelyik nap meghalhatnak, ezért azt a kevés idejüket nem szeretnék bezárva élni."


Na pont emiatt tartunk ott ahol.

2020. nov. 11. 17:11
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"... és ingyenes kiszállítással a bevásárlás is megoldott lehetett volna számukra" - és a bevásárlást ki és hogyan fizetné ki? Sok nyugdíjasnak nem a postás viszi a nyugdíjat, hanem átutalással kapják.

Te átadnád a bankkártyádat a bevásárlónak?

2020. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert attól egy kisvállalkozás se menne tönkre.
2020. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

nektek nincsen szuleitek, nagymamátok akiket szerettek?

Nagyon nyomi emberek vagytok h szegény öregeket 4fal közé zárnátok amikor ti sem bírnátok 3napnál tovább.

Nincs már jóság bennetek ugy látom.

2020. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Nagyon nyomi emberek vagytok h szegény öregeket 4fal közé zárnátok amikor ti sem bírnátok 3napnál tovább."


Ha meghalnak az sokkal jobb, igazad van!

2020. nov. 11. 18:03
 16/17 A kérdező kommentje:
Illetve képzeld tavasszal én is majd három hónapig én is itthonról dolgoztam, nem buliztam, nem találkoztam barátokkal, nem szexeltem, gyakorlatilag nem csináltam semmit azon kívül, hogy a kutyámat elvittem sétálni a természetbe, és itthonról dolgoztam. Ha én kibírtam, nekik is menni fog.
2020. nov. 11. 18:08
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
En is oket korlatoznam. Tenyleg egesz nap koricalnak. Az utcan csak veluk talalkozok napkozben (gyesen vagyok). Az en oregeim is csak most kezdtek el maszkot hordani,nekem is azt mondtak,h ok mar eltek eleget,nem erdekli oket az egesz,valamiben meg kell halni.... 🤦
2020. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!