Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig sosem látott módon,...

Eddig sosem látott módon, rohamosan növekszik a DK népszerűsége. De vajon milyen okból, mi váltotta ki ezt az emberekből?

Figyelt kérdés
Mármint, azoktól kérdezem elsősorban, akik eddig nem a DK-ra szavaztak, de most már az ők táborát erősítik. Milyen okból történt az, hogy eddig más pártra szavaztatok és miért a DK-ra tértetek át?

2020. okt. 26. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol növekszik?:D
2020. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet tudni biztosan.

Talán a MSZP szavazói vándorolnak át folyamatosan a DK-hoz. Vagy talán a korábban nem szavazók egy része döntött úgy, hogy szavaz és a DK-ra. Talán mindkettő.

2020. okt. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12, szerintem ne em, bár valami ilyen lehetett a DK terve. Nem is tudom holallt az MSZP, akkor Gyurcsány kilépett.

Szerintem onnan vett el szavazókat.

Az LMP-t,még a többi kulcsit csak lenullázta, de semmi szavazót nem nyert az MSZP-től már nincs kit elnyerni, a Jobbikból még leszerződött a vezetéssel erre a tagság kilépett, a szavazóik meg lemorzslódnak.

A Momentum is max minipártként juthat be 5-10%-kal. A DK meg nem fog 41%-%-ot szerezni

2020. okt. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%

Tudod az, hogya DK az ellenzék legerősebb pártja, az minősíti leginkább az egész ellenzéket!!

De nekem tetszik, mert nyilván Fletó egyre inkább úgy érzi, hogy eljött az ideje. Ennek megfelelően szét is fogja cseszni az ő oldalán lévőket...

2020. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!