Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy sajnos...

Árokpart kérdése:

Más is úgy érzi, hogy sajnos nagyon nagy a baj a magyar gazdasággal?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy hatalmas társadalmi morális válság rájön még "desszertként" legalábbis azt érzem. Mikor 2009-ben ugyanilyenkor a Bajnai csomag után is elég nagy volt a baj, viszont akkor ekkora társadalmi morális válság, illetve közöny nem párosult hozzá. Csak én lennék ennyire borulátó? Ha még talán túlzok is, de az szinte biztos, hogy annál szerintem nagyobb a baj mint amit a kormány kommunikál. Mit gondoltok erről?
2020. okt. 17. 23:28
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
22%

Miben nyilvánul meg ez az érzésed?

Mármint... gazdaság. Elvesztetted a munkádat? Csökkent a fizetésed? Nem jössz ki a fizetésedből? Nem engedheted meg azt magadnak, amit korábban igen? Hónap végére elfogy a pénzed?

2020. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ékeztes billenytűzet xD rosszul írtam. Na az a lényeg, hogyha a kérdező megél a fizetéséből, akkor is rossz a gazdaság.
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így érzem. Az egész olyan beteg, vagy hogy mondjam.
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Talán abban van valami, hogy nem engedhetem meg magamnak amit pl. tavaly igen, de még ez sem biztos. Szerencsére a többi dolog nem érint. Ellenben a körülöttem lévő emberek hangulatán bizony nagyon látom és mintha a tavalyi év ugyanilyenkori időszaka mintha már csak egy szép álom lett volna. Ezt látom a környezetemben sajnos.
2020. okt. 17. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak most érzem eddig is éreztem. Végül is csak az "autó" összeszerelésre, EU pénzre, hitelekre, és a turizmusra épül.


Utóbbi kb kiesett, 1. peddig bármikor kieshet.

2020. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
72%
Már válság van nem is kicsi a magyar gazdaság 1 rakás shit
2020. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagy a baj. Nem hiába megy a terelés ezerrel. Melegek elleni uszítás,stb. Ne legyen igazam, de szerintem itt akkora gazdasági katasztrófa lesz hamarosan, hogy abba még az unokáink haja is bele fájdul majd..
2020. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a baj. Szerintem olyan mértékű, hogy ezt helyre hozni már nem lehet demokratikus eszközökkel. Ezt nagyon sokan "tudják", és ez a közöny oka.


Csak egy "reset" normalizálhatná a Magyar társadalmat. Mint '19-ben, vagy '56-ban. Persze a ruszkik nélkül.


Lehet megkövezni. XD

2020. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
#8 igen egy rendszerváltás az jó lenne, mert '89-ben elmaradt, csak módszer váltás volt.
2020. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

#8, #9-nek:


Egy békés rendszer-váltás értelmetlen. Megismételnénk '89-et.


'19 és '56 nem volt békés. El is törölték az addigi rendszert. '19 elbukott, '56 nem.


Túl erős, és agresszív a jelenlegi hatalom. Békésen nem fognak félreállni, és a történelem is ezt igazolja. Túltolták a hülyeséget.


Tegyük fel hogy engednék hogy '22-ben az ellenzék győzzön. Az az ellenzék, amelyik szinte azonnal ezüst-tálcán kínálná fel Magyarországot az európai ügyészségnek, konkrétan Kodruta Laurának. Öngyilkosság lenne.

Csalniuk-hazudniuk kell vagy diktatórikus eszközökkel hatalomban kell tartaniuk magukat, különben vége a pünkösdi királyságnak!

Alternatívakén számításukban van még az EU-ból való kilépés szorgalmazása.


Csak ERŐSZAKKAL fogjuk tudni eltávolítani őket!

2020. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!