Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsként...

Fidesz szimpatizánsként vannak olyan témák, amiben nem értesz egyet Orbánnal?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a tipikus Fideszesek mennyire gondolkodnak önállóan, van-e Orbántól eltérő véleményük. A "még határozottabban kellene fellépni a migránsokkal szemben" és hasonlók nem számítanak eltérőnek. Pl. a hülyeség volt az Olimpia ötlete, nem kéne annyi stadion, nyilvánosságra kellene hozni az ügynökaktákat, nem kéne megalázni a nem kormánypártiakat, jobb viszonyt kellene ápolni a többi EU tagországgal, nem kellene folyamatosan harcot szítani a másként gondolkodók között, stb, stb az, ami valóban eltérő.


Előre is köszönöm.


2020. szept. 21. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Foci helyett inkább a vízilabdát kéne nyomatni, mert abban legalább jók vagyunk.


Abba kéne hagyni a kereszténykedést, vallás nyomatását.


A nemzeti dohányboltok bevezetése és az Über betiltása hülyeség volt


Az idei transznemű törvényszigorítás is hülyeség volt


A vidéki kultúra nyomatáda helyett, inkább modern, városi dolgokat kéne nyomatni


Hülyeség volt bevezetni, hogy a rádiókban a zenék valamennyi százalékának magyarnak kell lennie, mert a legtöbb magyar zene szar, kivéve a 80-as, korai 90-es évek magyar rockzenéje

2020. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretem hogy sok szituacioban tulzottan "konzervativoskodnak" mondjuk szfe-vel kapcsolatban ha egyszer van a kormanynak egy velemenye azt alkalmazza hatarozottan hagytam volna oket tuncikezni egy hetig aztan feloszlatni az egeszet tanarokat diakokat elkuldeni a rakba akik tovabb akarnak tuncikezni es lenne sook hely sok tehetseges szineszpalantanak.


De pl a focis tema nekem sem tetszik elottem levonek igaza van azt kell nyomni ami megy


Nem tetszik az sem hogy rengeteg nyereszkedo gyult a fidesz kore es ezt a felsovezetes nem kepes megreguralni


Utak minosege meg mindig gaz nem hogy nyugathoz kepest de pl lengyel orszaghoz kepest is


Egyetemeken ezt a retek bolognai rendszert elkene mar engedni es megreformalni angol mintara (3 szemeszter egy ev kevesebb vizsga van viszont tobb hetrol hetre beadando)


Fszom kivan hogy egylapra tesznek fel egy kampanyt mindig igen egyetertek fontos kerdes az illegalis bevandorlas de basszus reklamozzuk mar azt amit elertunk legyen emberek szajaba tolva hogy mik a tervek es mik valosultak eddig meg

2020. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Családom szavazott eddig rájuk, én nem, de amiben ők sem értenek egyet:

- haverok mutyizása, Mészáros és Tiborcz vagyonának, saját cégeiknek gyarapítása

- itt nálunk a városban helyi szinten a látványintézkedések: mindegy, hogy rossz, mindegy, hogy pár év múlva lerohad, mindegy, hogy hely alig, de kell, hogy be lehessen írni, hogy "megcsináltuk"

- ugyanitt bicikliútra felvenni jó sok támogatást, majd a közutak szélére csíkot húznak, hogy "biciklisáv". De új nem épült, ez meg életveszélyes, de a pénzt felvették rá

- szintén nálunk lakóparkok átgondolatlan, gombaként való szaporítása

- lombik klinikák közpénzből való támogatása

- bejegyzett élettársi kapcsolat bevezetése

- Hitgyüli támogatása

- végül ez nem intézkedés, de kiábrándító: a minimális tisztelet hiánya a más politikai nézeteket vallók felé, fizetett, idióta megmondóemberek futtatása, értelmes párbeszéd hiánya (ez mondjuk mindkét oldalt jellemzi). Illetve eközben a "jajj, de keresztények vagyunk"-propaganda, Orbán minden második szava Isten, de mögötte nincs tartalom.

2020. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Vannak bőven. Pl. támogatnám az alapjövedelem bevezetését, és a melegházasságot is. Egyáltalán nem mondom, hogy Orbán olyan jó lenne, de a jelenlegi kínálatból még mindig ő a legjobb. Mindegyik politikus korrupt, lop és mutyizik. De Orbán legalább úgy teszi mindezt, hogy aránylag jól vezeti az országot.
2020. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#3 "haverok mutyizása, Mészáros és Tiborcz vagyonának, saját cégeiknek gyarapítása"


Azok csak kirakat emberek vedd ugy hogy a fidesz vagyona az ami naluk van, ami nem rossz mert bebiztositjak a part jovojet ezzel.

2020. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásba viszik a lopást.
2020. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Kevés a segély, nem elég cigire. A garantált minimálbér is kevés. A közfoglalkoztatottak (közmunka) nagyon kevés, nem elég alkoholra és cigire. Jó lenne, ha az M1 a régi lenne, ott jó volt filmet nézni, klinika,Rex,sorozatok. Reklámok csak a film végén volt, az egyetlen nézhető jóв csatorna volt. Csináljanak egy másik propaganda csatornát, ahol a híradó kínai,orosz,angol,német. Kérem vissza az M1-et.
2020. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Civil szervezetek ellehetetlenítése


Másként gondolkodók lejáratása, cinizmus


Miniszterelnök-jelölti vita kerülése


Erőfölénnyel való visszaélés, méltánytalanság


Keresztényi értékrend hangoztatása, miközben totálisan hiteltelenek.


Gyakran tényleg hozzá nem értő embereket raknak felelős pozícióba


Ellenzéki javaslatokat mérlegelés nélkül lesöprik az asztalról, több keresztényi alázat kéne.

2020. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lopásaival nem értek egyet. Egyébként jól kormányoz.
2020. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
#8 voltam... na jó, én ellenzéki vagyok, de nem tudtam megállni. Viszont egy átlag fideszes nem biztos, hogy képes ennyire tisztán látni, pedig kéne.
2020. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!