Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért gondoljátok,...

Fideszesek! Miért gondoljátok, hogy a művészetben helye van jobboldali gondolatoknak is?!

Figyelt kérdés

Fogjátok már fel, hogy nekünk, liberálisoknak MONOPÓLIUMUNK van az alábbi területeken: művészet, tudomány, újságírás és humor.

Akiknek más a véleménye, mint a liberálisoknak, azoknak nincs helyük ezeken a területeken.


2020. szept. 5. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ellenpélda a gondolatodra:


Picasso: Guernica

2020. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező trollkodik, de azért válaszolok. Libernyákként az gondolom, hogy bármilyen gondolatoknak helye van a művészetben, az újságírásban és a humorban is, ideértve a jobboldaliakat is. Az uszításnak viszont nincs helye bennük. A tudomány pedig ideológiafüggetlen.
2020. szept. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen egyetértek a kérdezővel, mi liberálisok már Amerikában elindítottunk egy forradalmat ahol fekete ruhákban, fekete bakancsokkal, az utcán masírozva, az NSDAP-ra hajazó zászlóinkkal eltaposunk bárkit akinek más a politikai véleménye, hamarosan nem is lesz más a világon csak mi és a liberalizmusunk, szabadság és tolerancia.
2020. szept. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
A művészet természeténél fogva balos. Ettől még lehet bármit csinálni bármivel, max nem talál megértő fülekre.
2020. szept. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A művészet politika független és mindig is az volt. Amelyik művészet politikai ideológiákat jelenít meg vagy követ azt propagandának hívjuk.
2020. szept. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Ugye ez csak vicc?
2020. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A kulturában helye van a konzervatívnak és a libwrálisnak is, bár utobbi szimpatikusabb nekem.
2020. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

#7


Elöbbi elírtam, én konzervatív vagyok, csak túlbonyolítottam...azt akartam hogy a libeket zavarja, ha konzervatív ideologia megy

2020. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták jobb és baloldali művészet nincs, csak propaganda.
2020. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!