Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez hogy fb-n az...

Miért van ez hogy fb-n az ellenzéki médiás hírek alatt több 100 akár ezer hsz is van, míg a fideszmédiában 10-30?

Figyelt kérdés

Legutóbb pl a libernyákozós hír alatt 6-700 orbán gyalázó hsz volt, semmi más.


Az origós híreknél meg néha pár ember beírja hogy az isten áldja meg a miniszterelnök urat. De ők ezt komolyan írják.


Ez is érdekes:


[link]


2020. júl. 25. 14:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha egy miniszterelnök ezt a szót használja, akár tudatosan, akár csak kicsúszik a száján, akkor ezzel a csoporttal azonosul. Nem én azonosítom velük, hanem ő magát. Az »elemzők« beszélhetnek populizmusról, autokratikus hajlamokról, nacionalizmusról, maffiaállamról vagy akármiről, ő maga ezennel a csőcselék legaljába sorolta be magát.”
2020. júl. 25. 14:28
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert a kormánymédiánál szűrik a hozzászólásokat, csak a támogatót engedik megjelenni.
2020. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

24.hu-n végiggörgettem, legtöbb cikk alatt 1-2 hozzászólás volt, most felkapott indexról szóló cikkeken volt 200-as komment. És néztem a vadhajtások.hu-t, ott is 1-2 hozzászólás, és a most felkapott témákról meg ~50 (de annyival kisebb is az olvasótábor).


Szóval nem találtam bizonyítékot arra, amit állítasz. De arról is lehet szó, hogy míg az ellenzéki médiákat a kommentelésben aktívabb fiatalok olvassák, addig a kormányoldali médiát a 40 felettiek, akik nem kommentelnek annyira.

2020. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az interneten nagyobb a liberálisok aránya.
2020. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség utolsó.


Én most a facebookos hsz ekről beszélek.


[link]


Itt van 700 hsz-en keresztül gyalázzák.


Folyamatosan figyelem, 200-300 hsz az átlag a komolyabb cikkeknél.

2020. júl. 25. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
444-nek elég komoly kommentelő tábora van, mert régebb cikkeket is lehetett kommentelni a weboldalon (amit a botrányos hozzászólások miatt később a facera hagytak) és kb. egy "ütköző zóna" volt a Fideszesek és az ellenzékiek között. Aztán ez tovább mentődött facera is ezek szerint. De pl. mint felhoztam példaként, a legnagyobb ellenzéki hírportálon, a 24.hu-n rengeteg 1-2 kommentes cikket találsz, és kb. csak a felkapottaknál van nagyobb mennyiségű komment.
2020. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A baloldali lapoknál törlik azt a véleményt, amely nem egyezik a hírlap nézeteivel.
2020. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én főleg hvg, 444, index alatt látom.

24.hu-n tényleg kevés van.


A fideszmédia weboldalakon meg szinte alig van.

2020. júl. 25. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

"A fideszmédia weboldalakon meg szinte alig van."


Hát most csak a pestisracok.hu-ra néztem fel. Ezeket igények nélkül, csak a öt főcikk alól:


"A nyilas/bolsik többszöri felvonásban adják elő unos-untalan a szokott operett részletet. A baj, hogy a sok drogos, bu.. LMBTQ-s bolsi proli momentumos szavazójuk kap szavazati jogot!"


"Nincs bocsánat a büdös nyilas/bolsinak!"


"Meggyőződésem ,hogy ezeknek a szerencsétlen tüntetőknek a többségének nem is tudja miért van ott és miért kell tüntetnie .De az is biztos ,hogy ezeknek a tüntetőknek ,már nem kell orvoshoz menni ahhoz ,hogy megállapítsák elmeállapotuk fokát. Pszihiátriai kezelésük szükségességéhez nem fér kétség !"


"A jellemtelem sunyi, PÉNZÉRT hazugságok gyártása és terjesztésén kívül bármire képes, kapható LÉNYEKET, AZOK is MEGVETIK, akik felhasználják őket aljas politikai, kétes üzleti, gazdasági céljaikhoz, … rövid úton meg is szabadulnak tőlük, ellökik őket, üzelmeik elérésekor!"


"Nyomigeri boldog lehet, mégis volt tegnap b*zifelvonulàs.😀"


"Böfög a bányarém."


"Nyalogasd meg azt a testrészemet,amit nem illő nagyobb nézőközönség előtt lóbálni."


"Olyan beteg tekintete van ennek a rémségnek."


"Mocdkos bolsik, kitalát játékot űznek. Ótvaros bányarém a szopott, bocsi szokott módón játsza a hülyét, pedig hülye amúgy, nem kicsit. Ciprusról haza zavarták, mert mérgezte, rontotta a környezetet ott is."

2020. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De itt most a hsz-ek száma a lényeg.


A pestis rácok meg már mindennek a legalja.

2020. júl. 25. 17:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!