Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Krumpli vásárláskor a CBA-ba...

Krumpli vásárláskor a CBA-ba nem szorul össze a gyomrod a politikai vonatkozása miatt?

Figyelt kérdés
Milyen lehet krumplit venni egy liberálisnak. Ha az asszony krumplis ételt akar, milyen érzés lehet megvenni a boltba, megérinteni, elhozni vagy megenni ételbe ?

2020. júl. 19. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Összeszorul a gyomrom
ritkán eszembe jut evésnél, de nem szignifikáns
Nem zavar
Örömmel eszem
Krumplis vacsival szoktam ünnepelni a 2/3-okat
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem járok CBA-ba.
2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nincs CBA, pedig megyeszékhely és talán itt nyert a legnagyobb arányban (70%) a Fidesz az önkormányzati választáson. Az utolsó CBA-k helyén Spar market, illetve Auchan nyílt. Utóbbival nem is kicsit kampányolt a polgármester. Szóval nem élhetem át, hogy milyen érzés.
2020. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmi nemzeti vonatkozása nincs a krumplivásárlásnak.
2020. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
A liberális nem vesz krumplit, legfeljebb a Mekdonöldszben sültet!
2020. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Soha be nem tenném a lábam CBA-ba, az a legprolibb hely. Vásároljanak ott a fideszes krumpibohócok :D
2020. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 qkker1 ***** válasza:
31%
Nem járok CBA.ba, qrva drága.
2020. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Pont emiatt eszek már egy ideje itthon termelt csicsókát. Nem élveztem, hogy minden étkezésnél a fideszesekre kellett gondolni.
2020. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Bojkottálom a CBA-t, szóval nem... A krumpli meg nem tehet róla, azt nyilván nem bojkottálom.
2020. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
A krumplit szeretem, minden egyéb vonatkozását lesz@rom!
2020. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

"Bojkottálom a CBA-t, szóval nem... A krumpli meg nem tehet róla, azt nyilván nem bojkottálom."

... Ja és a Fideszt meg az olcsó húzásaiért megvetem, és valóban úgy gondolom, hogy nem érnek többet 5 kg krumplinál, viszont annál nagyobb kárt okoznak szándékosan és ostobaságból is.


Olyan krumplit viszont, amit a Fidesz osztogat, el sem fogadnék, nem vagyok megvehető. Viszont felháborító, hogy a megvesztegetést is közpénzből műveli a Fidesz, még azt sem saját kampánypénzből, a fideszesek meg tapsolnak is hozzá, de arra nem gondolnak, hogy a Fidesz hozza olyan anyagi helyzetbe az embereket, hogy ez az öt kg krumpli úgy felértékelődik a számukra az agymosás mellett, hogy rájuk szavaznak és még kezet is csókolnak.

2020. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!