Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy szeptemberbe...

Elképzelhető hogy szeptemberben sem mehetünk vissza az iskolába, mert megint karantén lesz a második hullám miatt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

"hónapokig rettegésben tartották az embereket"


Érdekes engem valahogy nem sikerült. Nem lehet hogy a te készülékedben van a hiba?

2020. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

"Ennek viszont lényegesen nagyobb az esélye. :)"


Statisztikailag kevesebb.

2020. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Statisztikailag több. Lássuk be annak esélye, hogy itt bármilyen járvány kitörjön, kevesebb a nullánál. Aszteroidák pedig tényleg röpdösnek és a Föld felé és tartanak.
2020. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne reménykedj, nem fogod tovább megúszni, hogy vissza kelljen ülnöd az iskolapadba! Szeptembertől szépen elkezdesz újra bejárni.
2020. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Ehhez mondjuk kellene első hullám. De ez nálunk annyi volt, mintha egy kavicsot bele ejtettem volna a Balatonba.
2020. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#14

Én nem akarok bezárást. Szeretem az egyetemet és dühös vagyok hogy elvettek tőlem egy félévet, rengeteg értékes idöt amit ott tölthettem volna.

Inkább tolták volna át a nyári szünetre

2020. jún. 24. 20:33
 17/19 anonim ***** válasza:

" Lássuk be annak esélye, hogy itt bármilyen járvány kitörjön, kevesebb a nullánál."


Minden évben van járvány.

2020. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Inkább tolták volna át a nyári szünetre"


Akkor meg elvették volna a lehetőséget, hogy szakmai gyakorlatra mehess és azt is elvették volna, hogy msc-re menjenek tovább.

2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Tudok olyan egyetemről, ahol már most is úgy tervezik, hogy eleve nem is a szokott módon kezdik a félévet, hanem kevesebb órára kell bejárni, a gyakorlatokat meg előreveszik, hogy ne járjanak úgy, mint most tavasszal. - Örülnék, ha nálunk is így lenne. Bejárkálni az egyetemre számomra sokkal nagyobb időpocsékolás, mint amennyi haszon. Nehéz félévem volt, és sokkal jobban tudtam itthon tanulni.

Most meg, hogy össze-vissza járkálnak az emberek országon belül és kívül, tuti, hogy megnő az esetszám, a kérdés csak az, hogy mikor.

2020. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!