Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezd már gyengülni a...

Mikor kezd már gyengülni a Jobbik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 09:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
62%
Amikor Gyurcsány Ferenc özvegye meglátogatja Kuncze Gábort a börtönben, és arról beszélgetnek, hogy Horn Gyula temetésén ki lőtte le Demszkyt...
2010. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
- Ha a négy nyelven beszélő rendőr felsegíti a munkában megfáradt cigányt a miskolci mágnesvasútra, amelyen jómódú közalkalmazottak és tisztességes vállalkozók utaznak a korrupció miatt megbukott politikusok tárgyalására.
2010. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
25%
Ha befogadnák az innen kivándorolt cigányokat más országokban,és ugyanúgy bánnának velük ott mint mi itt,mert akkor itt rendeződnének a dolgok cigányok hiányában és akkor nem lenne szükség a jobbikra
2010. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
49%
Ha kivándorolnak a vajonkik
2010. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
egyébként meg szerintem is a fiatalok csak divatból szavaznak a jobbikra
2010. aug. 8. 11:33
 36/39 anonim válasza:
34%

Szerintem meg az emberek nagy része úgy megy el szavazni, hogy azt tudja csak hogy kire NEM fog szavazni... ÉS lát egy jó nevet, mondjuk JObbik, hallott már róla a TV_ben stb... Nulla információ alapján szavaznak. Felelőtlenül. Amúgy szerintem a következő választáson már nagy pártként fog indulni és versengeni a FIDESZ-el, ha addig meg nem veszik őket, vagy be nem darálják...


Én inkább egy szebb jövőre szavaznék, egy élhetőbb országra.


Amúgy hogy a témába is szóljak, szerintem meg fog erősödni a jobbik, ha a FIDESZ nem használja ki az abszolút többségét ebben a 4 évben. Tejhatalmuk van, azt csinálnak amit akarnak... ha nem javítanak az ország helyzetén az emberek radikális csoportok felé fognak húzódni, aminek a történelmi példákat látva eddig nem voltak olyan hű de jó eredményei :) De mi lehetünk az elsők :)

2010. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
50%
A jobbik akkor kezd gyengülni ha a rosszabbik lesz
2010. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha nem árulják gyurcsány könyveit az interneten (se)

pl itt:

[link]

lehet értékelni is, csak regisztrálni kell hozzá

2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a jobbik a legjobb párt. Remélem csak erősödni fog ezután!
2010. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!