Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc laza indulato...

Gyurcsány Ferenc laza indulatos káromkodós lárifári stílusa miért ilyen rokonszenves a magyar lebierális szavazóknak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 20:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert ő ezzel a stílussal sokkal komolyabban vehető azoknál a fideszes politikusoknál, akik játszák itt a komoly politikust, közben meg csak maffiózók.
2020. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
orbánfób brand
2020. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, Bayer Zsoca, esetleg Kövér László vagy Deutsch Tamás ordenáré stílusa miért olyan rokonszenves az ún. polgári kultúrkörben?
2020. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%
Csupancsak a balhe kedveert. Ertelme nem sok van de eleg fomabonto, hogy a liberalisok azonosulni tudjanak vele.
2020. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%

#3

annyira tipikus, szóval a baloldalnak azért van joga a sok mocskosságra alpáriságra és közönségességre, mert ÓÓÓÓÓÓRBÁÁÁÁÁÁÁÁN

ti ezért vagytok definíció szerint különbek


csakhogy bayer zsoltnak hiánypótló munkái vannak az erdélyi magyarsággal kapcsolatban, ezzel szemben mit tud felmutatni egy tóta w árpád?

2020. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

21:15: miféle hiánypótló munkák? Röhögnöm kell.

Tudod, kisfiam, talán a jobboldalnak példát kellene mutatnia, hogy különb az ellenzéknél. Én ezért szavaztam 2010-ben a Fideszre. És mi lett belőle? Egyre-másra kerülnek elő az arrogánsabbnál arrogánsabb tahók a párt bugyraiból, akik mára olyan mélyre szállították a mércét, hogy ahhoz képest Fletó lassan arany jánosi magasságnak hat.

Egyébként nálad ez az ÓÓÓÓÓÓÓÓÓRBÁÁÁÁÁÁÁÁÁN valami monománia? Meg sem említettem.

2020. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%

[link]


például ezt :DD persze az egyszeri ostoba Dk-s ballber előbb köpköd gyűlölködik és hány epét minthogy bárminek is utánanézzen


szóval akkor tóta w árpikának milyen egyéb munkássága van a gyűlöletbulváron kívül?

2020. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

21:28: kit érdekel tóta w. munkássága? Őt sem én hoztam fel, hanem te. Vagy tíz éve nem is tényező.

Hogy Bayer összegányolt néhány giccses közhelyet, ami nálad az emberi kultúra csúcsa, nem menti fel semmi alól.

De azért tessék: [link]

2020. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

nahát a DK-s epehányó 5 perc alatt kiolvasta a bayer zsolt összest

na ez a baloldal

mindent izomból elutasít, mindent ösztönből gyűlöl

ez a gyurcsány brand

2020. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#5


Igazából épp az a baj, hogy tudjuk, hogy Bayer Zsoltnak de egyébként Gajdics Ottónak meg még pár jobboldalinak van egy normális stílusa is, de valamiért 2010 óta nem azt nyomja a Fideszes médiumokban.

2020. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!