Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is volt ez a Deák téri...

Mi is volt ez a Deák téri gyilkosság?

Figyelt kérdés
Érdekel mi történt, de nem követtem a híreket, most meg már annyi hír van, hogy nem tudom megtalálni a sok cikk között, hogy mi is történt.

2020. máj. 29. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
91%

#18-as, a problémát te tereled, nem én. Én elismertem a probléma létezését, azt kérdeztem, HOGYAN OLDJA MEG A FRÖCSÖGŐ CIGÁNYOZÁS ezt a problémát?


Az, hogy ismételgeted a diagnózist, még NEM KEZELÉS. Ha valakinek naponta tízszer elmondod, hogy "Ön rákos. Ön rákos. Ön rákos. Ön rákos" - attól NEM GYÓGYUL MEG!


Attól "gyógyul meg", ha elkezded KEZELNI.


Baromi unalmas, hogy lassan harminc éve hallgatjuk, hogy "a problémát ki kell mondani".


Egy milliószor ki volt mondva, mostmár el kellene kezdeni DOLGOZNI A MEGOLDÁSON. Erre a fajgyűlölő idiótáknak persze már nem szoktak értelmes javaslataik lenni, ti arra vagytok büszkék, hogy kimondjátok napjában százszor a problémát, amit mindenki lát.


Csodálatos eredmény! Mondogassátok csak. Az értelmes embereknek viszont el kellene kezdeniük (kezdenünk) értelmes MEGOLDÁSON dolgozni, mert ameddig ti hősnek képzelitek magatokat attól, hogy ismételgetitek a diagnózist, bizony a szemünk láttára kivérzik a "BETEG" (a magyar társadalom).

2020. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezt nagyon jól leirtad 👍
2020. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!