Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is volt ez a Deák téri...

Mi is volt ez a Deák téri gyilkosság?

Figyelt kérdés
Érdekel mi történt, de nem követtem a híreket, most meg már annyi hír van, hogy nem tudom megtalálni a sok cikk között, hogy mi is történt.

2020. máj. 29. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
késelés , ennyi történt . rajkodó cigányok késsel járnak és akik nem csicskulnak be azok meghalnak .
2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Pár fiatal egy szülinapi buli után, hajnalban összetalálkozott másik fiatalokkal. szóváltásba keveredtek, majd előkerült a kés, és konkrétan kivégeztek 2 fiatalt azok közül, akik a buliból mentek hazafelé. AZ egyik testvére végignézte az egészet. Aztán tegnap a Mi hazánknak nevezett förtelem "békés megemlékezést tartott", ami inkább egy undorító rasszista megmozdulás volt, tele nácikkal akik Nagymagyarorzágos póloban üvöltötték, hogy: RIA RIA HUNGÁRIA,meghogy igenis van cigánybűnözés...A kát fiatal emlékét teljesen sikerült meggyalázniuk, és úgy tudom nem roma volt az elkövető. Kb ennyi ....
2020. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De akkor mért tüntettek meg kit mentettek fel? Az áldozatok is cigányok voltak és ők is verekedtek, tehát csak a véletlentől függött, hogy ki halt meg vagy az áldozat ártatlan volt? Meg ki volt a rendőr fia?
2020. máj. 29. 20:49
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Annyi történt, hogy 2 társaság bandukolt egymással szemben. Erre a primitívebb társaság megjegyzést tett a szembejövők társaságában bandukoló lányokra. Jó szokás szerint leálltak kötekedni csak úgy. Mivel visszaszólásokat kaptak, ezért a primitívek kést rántottak, és leöltek két embert.

A Mi Hazánk tartott tegnap tüntetést, mert rengeteg hasonló eset van, erre a mélytoleránsok elkezdték védeni az elkövetőket. Így állunk most.

2020. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Az áldozatok nem cigányok voltak, az elkövetők igen.
2020. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Borzalmas.
2020. máj. 29. 20:52
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Nincs mit. Az a szomorú, hogy lesz még sok hasonló ilyen eset, és akkor is pár elmeroggyant nekiáll védeni az elkövetőket. Aki meg felháborodik, lenácizzák.
2020. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
? Ennyi ostobát . Beirjátok a Googléba kiad 30 cikket , azok taglalják hogy aljas tolvajok voltak tucat üggyel , sitten is volt az elkövető . A fotókból látszik hogy full gyipszik voltak . Index is említi hogy azok órákkal előbb megtámadtak másokat is akik arra jártak . Irtani kell mindet a maradékot kitoloncolni , ez az eset lett a garancia a nyílt polgárhaborúra ,
2020. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Alex Fly ***** válasza:
36%

Két, ostobákból álló csoport találkozott. És mivel az egyik cigányokból, a másik meg nácikból állt, lemeccselték. Most éppen a cigányok nyertek.

Kb. ennyi...

2020. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

Gyilkosokat nincs értelme "védeni", szerintem épeszű ember nem tenne ilyet. De attól még az nem helyes, hogy általánosítani kezdünk az elkövetőkből a teljes cigányságra, kivétel nélkül.


Borzalmas tragédia történt és el kell ítélni az elkövetőit. De az sem normális, hogy mostanra halálos fenyegetést kapott az elkövetők összes Facebook-ismerőse, akikkel közös képük van fent. Van köztük olyan, aki másfél éve nem is találkozott az elkövetővel, valamikor régen osztálytársak voltak.


Én nem élvezném, ha valamelyik volt osztálytársam, akivel van egy közös képem a facebookon, valami bűncselekményt követne el, és utána én (is) kapnám a halálos fenyegetéseket. Miért?


Sajnos ebben igenis van felelőssége a Mihasznák Mozgalomnak, akik faji alapú uszításba kezdtek és most olyan ártatlan embereket is meghurcoltatás és fenyegetés ér emiatt, akik soha nem késeltek meg senkit.


Ez nem normális, és ha velem történne, nagyon fel lennék háborodva, hogy az ismeretség okán engem összemosnak egy gyilkossal!

2020. máj. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!