Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor bukik már meg az Orbán...

Mikor bukik már meg az Orbán rendszer?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 05:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
48%

Majd amikor ez a sok agymosott felébred...

2006-ban ennek a töredékéért tankot loptak meg rendőrautót gyújtottak fel az emberek, most meg tűrnek mindent.


Kérdem én, miért jó az egy kormánypártinak, hogy nem mehet orvoshoz és nem kap ellátást??

Szaporodnak a cikkek, hogy az ellátás hiányában halnak meg emberek. Fiatalok is! Megerősített hírek, nem valami sokadrangú szennylap közli.

Akiknek van valamilyen betegsége, és gyakran kontrollra van szükségük, hogy az állapotuk ne romoljon, azok hónapokig nem látnak orvost.

Ez nem normális dolog!

A mostani 50-60-as korosztályból sokan az első havi nyugdíjukat nem érik meg.

Nagyon jó lesz,mikor a középkor átlagéletkora visszatér.


Az oktatásról megint ne is beszéljünk. Arról szintén, hogy kereszténydemokrácia csúcsa vagyunk. Ahol a kereszténység alapvető értékei a nullával egyenlőek, a demokrácia pedig már rég megszűnt.

Megsúgom, az nem demokrácia, hogy "ha nem lehet, akkor megváltoztatjuk az alkotmányt", meg leépítjük a többi pártot.


Remélem, jön értem a volga...

2020. máj. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó. A középkorban átlag 35-40 évet éltek. Nem a Vitya tehet róla, hanem a aok mérgezett kaja, idegeskedés, nem sportolás. Stb.
2020. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Thispain ***** válasza:
22%

Ha több inteligenciára tesznek szert az olyan emberek, akik minden negatív dolgot rohadtnak találnak, és a gondolkodás módjuk/hozzáállásuk is hasonlóan "rohadt", az jelentősen hozzásegíthet a jelenlegi politikai garnitúra felfrissítéséhez.


A kérdést, amit ide akartam linkelni, törölték. Valahogy így hangzott:

- "Mi a véleményetek a kínaiakról így, hogy ránk eresztették a rohadt vírusukat?"

2020. máj. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%

Igen, tudom, hogy mi volt az átlag, nem véletlen írtam ezt. Ha kihal az 50-60-as korosztály, utána ez jön, ha jól számolok. Igaz még ott a 40-50. Na akkor 17-18. század.


Természetesen, amiket írsz, igazak.

Csak azt se felejtsük el, hogy egy kormány sokat tehet azért, hogy az emberek mennyit idegeskednek. Mert ha biztonságban érzik magukat (munka, megélhetés, ellátás terén), kevesebb stresszfaktornak vannak kitéve. Legalábbis szerintem.

Hogy mindenki egészséges maradhasson, kellene egy népegészségügyi program, ami jelenleg Kásler szerint a tízparancsolat.

Lehet ezt értelmezni, katolikus vagyok, de azért álljon meg a menet. A genetikai rendellenességek (pl szívhibák)? Orbán és a gyorskaja előtt is voltak.


Illetve, ha már életmód. Az oktatásban résztvevők 60-70%-a napi 6-8 órát ülve tölt. Teljesen mindegy, hogy általános iskola ,vagy egyetem.

Daganatos bélbetegségek magas rizikófaktora ez. Emellett, mikor menjen el sportolni?


Nem sportolás...

Egy vidéki kisvárosban élek. Lezavartak az unokaöcsémmel a pályáról, mert nem voltunk "egyesületi tagok". 🤷🏻‍♂️

A szép sportlétesítményeinkbe szerinted be lehet menni csak úgy?


Habár a ksh adatai szerint 300 ezer felett van az átlag (mind tudjuk, hogy kell átlagot számolni), sokan nem engedhetik meg maguknak az edzőtermi bérletet, vagy sporteszköz beszerzését.

Persze lehet felüléseket meg fekvőtámaszokat is csinálni.


Az étkezés.

Nos, ha a kormányunkat érdekelné, megtalálná a módját, hogy korlátozza a gyorskaját. Hogy a nagyüzemi konyhán ne 2-300 forintból kelljen összehozni egy adagot és egészséges legyen.

De ezzel egy kormány se nagyon foglalkozott eddig.

2020. máj. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 SzittyaWarrior lvl99 ***** válasza:
39%
A magyarok szeretnek színni és balkáni körülmények közt élni, szóval egy jó darabig még biztos nem.
2020. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
Akárki elmehet futni a parkba, vagy bringaútra. Mégsem teszik.
2020. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Első kör az lenne, hogy legyen igazi alternatíva, ne bukott bal- és mostmár jobboldali megmondóemberek (politikusnak nem nevezném őket) legyenek ellenzéki oldalon. Ha meg van új párt, akkor vállalja be, hogy nem jut be azonnal a parlementbe, de ne álljon össze ezekkel, mert az meglehetősen hiteltelenné teszi őket. Amíg viszont Orbán legfőbb szövetségese, segítője nagyon bölcsen bomlasztja az ellenzéket, addig nemhogy a fidesz leváltásáról nem beszélgethetünk, de a 2/3 megtöréséről sem. Úgyhogy sokak szent grálja azzal tenné a legtöbbet az országért és a fidesz leváltásáért, ha önmaga tűnne el a haverjaival együtt. Ez az egyik legfontosabb teendő a fidesz leváltásáért.
2020. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

Majd ha az ellenzéki politikusok és rajongóik túllépnek azon, hogy "O1G, fújj Orbán, minden rohadt" és elmondják hihetően(!), hogy ők mit szeretnének, akkor talán azok is elgondolkoznak a váltáson, akik szerint minden hibája ellenére még mindig a Fidesz messze a legjobb választás.

Jelenleg az ellenzéki pártok a Kétfarkú Kutyapárt változatai, vannak vicces javaslataik, mint az alapjövedelem (örök élet, ingyen sör), vicces buszmegálló lefestő akciók, meg dudáló performanszaik, de ettől még ugyanannak a tökkelütött bandának néznek ki, akikre egy tyúkólat nem bízna az ember.

2020. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha a választók nagy része elégedetlen lesz. Egyelőre nem ez a helyzet.
2020. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
Van jó néhány történelmi alapigazság: egy rendszer, ha nem alkalmas arra, hogy ellássa a feladatát, legyen az most politikai rendszer, akkor úgy is meg fog bukni... De amíg ilyen stabilan áll, az azt jelenti történelmi távlatokban is, hogy képes ellátni a feladatát, tehát megfelelően és hatékonyan teszi a dolgát, ennek semmi köze" az agymosottakhoz". Ezzel az erővel akkor az Orbán-gyűlölök is agymosottak, hogy ha jól belegondolsz!! Mi különbség van a kettő között?? Nem szeretek visszahivatkozni a Gyurcsány időszakra, de most mégis megteszem; az a rendszer azért bukott meg ilyen csúnyán 2010 ben és valószínűleg végleg, mert az a nyolc év bebizonyította azt, hogy rettenetesen nem megfelelően, úgy is mondhatnám, hogy dilettáns módon, teljesen alkalmatlanul végezték a munkájukat! Ennyi a különbség, de ez valójában mindennek az alfája és az omegája! Az emberek józan paraszti eszét holmi balliberális bohócok nem fogják tudni befolyásolni, sőt én biztos vagyok benne, hogy ez a társadalom megtanulta, hogy Gyurcsány rendszerét csak azért visszahozni, hogy lebontsuk Orbán Viktor rendszerét, iszonyatosan nem érné meg...
2020. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!