Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kásler: Soha nem hangzott el...

Kásler: Soha nem hangzott el olyan utasítás, hogy ágyakat kell kiüríteni?A Kárler féle halottakat nem kellene hősi halottaknak tekinteni?

Figyelt kérdés

Arcátlan hazudozás kezdődött...Tisztázni kellene végre hányan is haltak meg a vírus elleni küzdelem oltárán

[link]



2020. máj. 20. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Kásler képén jó vastag bőr van
Kásler csak egy bábú, vannak ott páran a háttérben akik felelősek
Kásler nem felelős, csak azt tete ami a haza érdekét képviselte
Már megint egy konteo (bértollnokoknak)
Azért hazudoznak hogy semmit se lehessen átlátni
Ez is csak a vírusműsor egy fejezete
Semmilyen magyarázat nem támasztja fel az ellátatlan halottakat
25 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Először is kijelentem, fontos hogy mindenki tartsa be a kormány utasításait, maradjon otthon, 2 m minimális távolságra, mosson kezet és imádkozzék. Az általam leírtak csak elemzések ezért remélem nem jön értem a GESTANYO...:-(
2020. máj. 20. 22:04
 2/9 sörpocak ***** válasza:
92%

Azért van abban valami művészi undor, ahogy egy orvosminiszter az orvoskollégáira próbálja kenni a felelősséget az ő miniszteri rendeletének következményei miatt.


Egyébként lehet, hogy konkrét "ágykiürítésről" tényleg nem beszélt Kásler soha, de ez csak játék a szavakkal. Ha egyszer adva vagyon, hogy fel kell szabadítani X mennyiségü férőhelyet, akkor elég egyértelmű a fekvőbeteg ellátásban, hogy kiktől kell megszabadulni.

2020. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kásler beszélt arról is, hogy semmi jelét nem tapasztalja, hogy Orbánnal konfliktusa lenne, mint ahogy azt sokan állítják, és elismerésként éli meg, hogy a kormányt rajta keresztül próbálják támadni. Szerinte megmosolyogtató abból következtetéseket levonni, hogy Kásler miért nem járta a kórházakat Orbánnal, "hogy ki kit kísér el, és hová, az nem presztízskérdés", és ugyanez érvényes arra, hogy miért nem tart tájékoztatókat Kásler.


Olyan személyek gyilkosoznak le, akiket vagy akinek családtagjait gyógyítottam az onkológián. Ez szellemi alvilág, nem foglalkozom vele,


mondta. "

2020. máj. 20. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ugye most jon, hogy mondjon le?


(van meg valami?)

2020. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

olyan válaszlehetőség miért nincs hogy ÓÓÓÓÓRBÁÁÁÁÁÁN

agyatlan DK nyugger vagyok és csak ennyi megy

2020. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
A dk sok inkább foglalkozhatnának azzal a taggal,aki elszólta magát,hogy sajnos a halálozási adatokba is jól áll magyarország.Mondjuk eddig is tudtuk,hogy az ellenzék egy jó része a vírusnak drukkol
2020. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést de a kérdésre válaszolva én fel sem vetettem hogy Kásler úr mondjon le. Mi a fenét érne ez a lemondósdi? Ha lemond feltámadnak a meggyilkolt halottak? előre tudták mi fog következni, de kellett a színház, hogy elhitessék a nagy-nagy veszélyt...Most persze egy statisztika sem jelenik meg a hősi halottakról akiket feláldoztak...
2020. máj. 21. 08:16
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Hát ez az én bátyám 43 évesen halt meg rákban, egy éven keresztül hurcibáltuk hetente kezelésekre, közben 150 kilométerrel arrébb műtétekre, aztán a végén mikor nagyon rossz állapotban volt már, kiadták a kórházból, hogy otthon hallgasson meg. És ez 2013 ban volt, nem volt semmiféle koronavírus járvány, meg Kásler. Megmondták, hogy már semmit nem tudnak tenni érte, mindenképpen csak napjai vannak hátra...úgy is volt.

A mostani helyzetben pedig százszor elmondták, hogy a helyi orvosi konzílium dönt arról, hogy a beteg állapota alapvetően kórházi ellátást igényel, vagy sem... sajnos ebbe beletartozik az is, aki valamilyen végstádiumú beteg és már semmit nem tudnak tenni érte. Remélem érted a lényeget. A haza küldött betegek nem azért haltak meg, mert haza küldték őket!!

2020. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen minden halottat meg kell gyászolni. Jobb most azokat haza küldeni akiknek már nem kellene bent feküdni (sok olyat láttam már) és azokat akiken már nincs segítség. Ez azért volt jó lépés, mert ha magasabb lett volna hirtelen a fertőzöttek száma mint ahogy a Nyugati példa is mutatja, akkor nem kellett volna hirtelenjében kapkodni, hanem lett volna elég hely a betegek számára. Meg nyilvánvalóan a kórházi ágyak fenntartása plusz költségeket von maga után. A kormánynak már évekkel ezelőtt is adtak tanácsot hogy egyes ágyakat jobb lenne bezárni, és így nem lenne sok plusz költsége a kórházaknak. Ez járványban most még fontosabb!
2020. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!