Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Canada is tiltakozik a kultúrá...

Fortissima Finguss kérdése:

Canada is tiltakozik a kultúrájuk és létüket megsemmisítő csalás ellen...Lesz ennek következménye vagy csak a "kutya ugat a karaván halad " effektust látjuk?


2020. máj. 12. 15:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyre inkább az a benyomásom hogy hozzánk csak egy baráti, elvtársi örök és megbánhatatlan oroszbarát vírus érkezett, mely megijedt egy volt KISZ titkártól és lelépett...
2020. máj. 12. 15:22
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de az összes olyan hülyét aki az ilyen álhíreket terjeszti és tüntetésekre buzdít és aztán ő meg otthon ül és röhög kb. életfogytiglanra ítélném.

Aki kimegy ez ellen tüntetni az meg bünteti saját magát meg a családját a fölösleges kockázatvállalással.

2020. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2

Köszönjük Emese...Mond te miben bízol hogy kenyéradó bértollnok futtató barátaid neked majd kamu, placebo védőoltást adnak be? És te megúszod?

2020. máj. 12. 16:08
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Abban bízok, hogy nálunk nem százasával halnak meg naponta az emberek, mint Olaszországban vagy Spanyolországban.

Abban bízok, hogy mióta oltások vannak és fejlődik a világ azóta 70-80 év a várható élettartam és nem 40-50, a nagyanyáim már 80+ fölött patkoltak el miközben az ő szüleik a 60-at élték csak meg.


Van már védőoltás? Honnan tudod, hogy placebo? Elég pontos számok vannak arról, hogy egy adott évben hányan halnak megy egy országban, aztán ha majd azt fogod látni, hogy idén az első félévben is annyian haltak meg, mint tavaly akkor lehet mondani, hogy nem volt itt semmi vírus. De ha mondjuk mint influenzajárványnál is előfordul 4-5 ezres különbség is fél éves alapon akkor majd láthatod, hogy mennyire hatásos az ha nem tud egy vírus terjedni egy adott populáción belül.


Az a baj, hogy te Emesézel miközben arra amit állítasz/gondolsz nincs bizonyíték.

2020. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szeretném felhívni a figyelmet hogy semmit sem állítok ...Nem vonom kétségbe pártunk és kúrmányunk döntéseit, és maradjatok otthon és viseljetek álarcot, ha tetszik maszkot és mindenki maradjon otthon kivéve ha valami dolga van mer akkor ugyebár azt kell tenni amit szabad. No és tartstok be Cili néni utasításait és moooosssatoook kezzeeet...
2020. máj. 12. 16:39
 6/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, már hogy ne "állítanál"?

Eleve a kérdésed állítás, hogy Kanada tiltakozik. Ami NEM igaz. Egy szubkultúra TORONTÓban felvonul. És szó nincs kultúráról, csak korlátozásokról.

Állítasz a hamis állítás kisztitkározással is, a kúrmányozással, és a cilinénizéssel is. Alattomosan, de állítasz.

Állítasz a bértollnokozással is.


Ez egy álkérdés. Nyilvánvaló, hogy nem lesz következménye olyan értelemben, mint amire utaltál.

2020. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem utaltam semmire, csak kérdeztem...Élénk a fantáziát elvtárs....
2020. máj. 12. 17:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Felesleges vitatkozni a kérdezővel. Töröltetni kell a kérdést mert szándékosan provokál és álhírt is terjeszt. Én jelzem, jelezze más is.
2020. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazából mi az álhír egy videóban hogy tüntetnek a kényszer oltás meg miegymás ellen???
2020. máj. 12. 17:42
 10/22 A kérdező kommentje:

...Nem vonom kétségbe pártunk és kormányunk döntéseit, és maradjatok otthon és viseljetek álarcot, ha tetszik maszkot mindenhol ahol előírták és mindenki maradjon otthon kivéve ha valami dolga van mer akkor ugyebár azt kell tenni amit szabad. No és tartsatok be Müller Cecília utasításait és mossatok kezet...

Minden rendelkezést tartsatok be.

No remélem ebből világos hogy én kormányunk mellett állok teljes engedelmességgel...Bár tudom hogy töröltetni fogjátok ami elég szomorú...

2020. máj. 12. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!