Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc, hogy mondhat...

Mészáros Lőrinc, hogy mondhat ilyet? Magát nézeti le.

Figyelt kérdés

Egy videót végignéztem és egy részlet bennemmaradt, mikor a sajtó megkérdezi Mészáros urat, hogy hogy vitte ennyire, hogy neki ilyen jól megy, vagy valami hasonlót és Mészáros úr azt válaszolta, hogy " mert lehet okosabb vagyok ".


Aki ilyet mond, tudja, hogy az öndícséret mi. Egy utcai átlagemer ez kimondaná, hogy okosabb meg ilyeneket, akkor mennék tovább, de egy híres politikus nem szégyell ilyet mondani, hogy mondhat ilyet? Csak nem okos, van valami süsü, megmondom miért.


Aki okos és ráadásul feltesz a riporter ország-világ előtt egy ilyen kérdést amit irtam, tehát egy okos ember, erre nem az mondaná, hogy " mert lehet okosabb vagyok", hanem azt mondaná, hogy így alakult, sok munkát kap a cége, meg azt, hogy ez inkább maradjon magánügy. Ő meg, nagyon okosnak mondja mag!t és bele sem mer nézni a kamerába, néz az orra alá, mert tudja, hogy honnan van pénze.


De akkor is, hogy mondhat ilyet?

Magára jobban felhivja így a figyelmet.

Máshogy kellett volna mondani.



2020. máj. 2. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Mészárost nem szabad magára hagyni, mert ha rossz napja van, még a saját nevét is csak bizonytalankodva tudja megmondani.


Pont ezekkel a megnyilvánulásokkal (is) bizonyítja, hogy egy egyszerű senki, egy jelentéktelen báb, akinek csak a nevére van íratva minden, de valójában ő maga is tudja, hogy semmi nem az övé.

2020. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Annyian támadták, hogy gondolom már volt benne egy adag elfojtott indulat, és ezt kiadta. Mindenkivel előfordul.
2020. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. Fogják is támadni nefélj, amiket művel. Egyszer a börtönbe végzi.
2020. máj. 2. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

# 3


Őt hiába csukatod le. Nem ő a főkolompos, ő csak egy báb. Nagyjából ugyan az a szerepe mint Karácsony Gergelynek az ellenzéknél. Kirakat ember semmi több.

2020. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Te hol teremtettél egyetlen munkahelyet is? Mészáros rengeteg magyarnak ad munkát, fizeti a járulékait, épít, megvalósít dolgokat az országban. Több ilyen emberre lenne szükség!
2020. máj. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Micimacko67 ***** válasza:
100%

5-ös, Meszaros hany uj ceget alapitott? Hany uj munkahelyet hozott letre?

Ő olyan, mint a mesebeli kisgömböc...felzabal mindent a feneketlen etvagyaval!

2020. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mészáros rengeteg magyarnak ad munkát,"


Nem mondod!? :))))

2020. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha kitömnek állami pénzzel, és abból megveszem valamelyik gyárat, ahol emberek dolgoznak, akkor én ezzel hőssé válok?
2020. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért végezné börtönben? Állami megrendelésekre munkákat, építkezéseket vállalnak a cégei. Mi a problémád ezzel?
2020. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nektek nem mindegy, melyik cég aszfaltozza le az utat?
2020. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!