Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most gyakorlatilag karantén...

Most gyakorlatilag karantén alá került Közép-Magyarország?

Figyelt kérdés

Pár hete még rémhírterjesztésnek számított, és fenyegetőztek, sőt töröltettek is sok ilyen kérdést, mert hogy ez irreális pánikkeltés. Most meg... megtörtént. Ma tudtam meg, hogy nem mehetek haza vidéki rokonaimhoz látogatóba a jövő hétvégén.

Karanténba vagyok zárva ezek szerint?


2020. máj. 2. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Két hónapja egy kegyetlen világjárvány pusztít mindenhol. A megfékezésének pedig ez az egyetlen módja. Örülük, hogy felébredtél.
2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget beszélsz!! Uazok a korlátozások maradnak, amik eddig is voltak! Ez nem karantén! Legalább 20féle kivétel van, ahová mehetsz.
2020. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 árokpart ***** válasza:
78%
1-es számolj már egy kicsikét. 10 millió lakosból durván 3000 fertőzött.
2020. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

#3: Olaszország sorsáravjutottunk volna korlátozások nélkül.....

ezt szeretnéd?

2020. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol van 3000 halott? Valamelyik ùtszéli csatornàban? Mindannyian beveszitek a hiszti fōorvos dumàjàt meg az m1_ et na meg elhisztek mindent amit ez a bolond mondogat a tèvèben. Ezek a nyakkantak csak dumàlni tudnak, pènzt rabolni ès ti elhiszitek hogy minden okè velūk ès hogy fer amit tesznek.
2020. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 árokpart ***** válasza:
60%
3000 fertőzöttről beszéltem és nem halottról.
2020. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: funkcionális analfabetizmus??
2020. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy karanténban te szerencsétlen.
2020. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most? Ugyanaz van, mint már két hónapja. Az egyetlen különbség, hogy Pesten még nem kerül feloldásra.

Eddig barlangban éltél?

2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7_ es. Ne idegeskedj. Amúgy meg kampàny hipolt fejlesztett vìrus ez. Mindenkinek halottnak kène lenni idiòtàk!!! Ùristen. De szèt nem nèznètek . A vilàg legnagyobb jàrvànya 20 szàzadba törtènt spanyol nàtha ès Sars virus , vilàgszerte 60 milliò àldozatot követelt plusz 2_ ik vh is volt mèg több mint 30 milliò ember halàlàt tehàt nekem senki se mondja hogy analfabèta vagyok csak nem ismertek. Ennyit rólatok. Ti valami elcseszett 16 èves kölykök vagytok akik nem tanultak törtènelmet soha a fenèbe .
2020. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!