Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet ilyen emberien...

Miért nem lehet ilyen emberien és intelligensen beszélni egymással a parlamentben?

Figyelt kérdés

Mesterházyban kellemesen csalódtam.

[link]


2020. ápr. 30. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A magyarok lenézik az emberi és intelligens embereket. Nekik olyan vezető kell, aki beront az étkezőbe, feldobja a disznószaros cipőit az ebédlőasztalra és megkérdezi az asztalnál ülő többi embertől, hogy "na mi van, nem tetszik valami, lipsik?"
2020. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Fifeszesként mondom hogy olyan politikusok kellenek az ellenzéki oldalra, mint Mesterházy Attila, aki nem csak a kormány intézkedéseit kritizálja meg hátráltatja a parlamentet a munkában, hanem segíti azt olyan ötlettekel, aki mindenkinek megfelel. Csak sajnos ez nem felelnek meg sok embernek. Pedig a szakértelmét nem lehetne vitatni.. Az ellenzék pedig több szavazatot kaphatna..
2020. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Lipsik? Az ellenzéki politikusok nem lipsizni, hanem óbánozni szoktak. A jakabok, tordaiék meg a többi gyűlölködve hőbörgő.

2020. ápr. 30. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg Senkiházi Attila lett a példakép??
2020. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

D"Artagan visszatér.

Kapaszkodik mindenbe hátha...

2020. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem intelligencia,hanem seggnyalás amit ez művel!
2020. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Ez nem seggnyalás, hanem érdemi párbeszéd, emberi diszkurzus.

2020. ápr. 30. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy nagy nesze semmi, fogd meg jól. Tény, hogy nem küldték el egymást melegebb éghajlatra sanghaji nénikéjükhöz.
2020. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer már volt porondon.

Leszerepelt.

2020. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, aki a Fideszt a legalaptonosabb módon járatja le, de nem tesz semmi érdemi ajánlatot a kormánynak, vagy nem is mondja/nem is tudja hogy lehetne jobban csinálni, nem akar konszenzusra jutni a kormánnyal, az mindjárt megfelel egyeseknek...
2020. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!