Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hir járja hogy a kormány a...

Hir járja hogy a kormány a járvány ideje alatt tonnapénzt áldoz a sportra miért?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom hogy a kormány sokat költ a sportra a csapataink meg rosszak magyarország nem tesis alak és nem lesz soha az

2020. ápr. 28. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Én meg azt hallottam, hogy minden háztartásba juttatnak egy okostelefont. Most akkor mi van???
2020. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Én meg azt hallottam, hogy holnaptól ingyen sör jár mindenkinek. Most akkor miva?
2020. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Mifelénk meg az a hír járja, hogy Hadházy Ákos hamarosan pszichiátriai kezelésre fog szorulni... akkor mi van?
2020. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
A kormány a betegségek megelőzésére fekteti a hangsúlyt, ugyanis brit tudósok megállapították, hogy aki spotol, az egészséges marad.
2020. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyan kíváncsi lennék h ezek a kérdezők milyen forrásból szerzik ezeket a jólértesült infokat... :)))))
2020. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező

Az internet arra van hogy megnézd az információkat! Ami beruházásokat korábban elindítottak azt folytatják tovább - hogy legyen munkahely.

Ami ebben sportcélú beruházás, az éppen így folyik tovább - mert munkahely.

A sportversenyek elmaradnak, ott tehát most nem költenek a sportra pénzt, ellenben később ezek a versenyek meg lesznek majd tartva, tehát ha szükséges hozzá uszoda vagy más építése akkor az nem áll le. Többe kerül ha most leállítják, őrzik egy évig majd folytatják, mintha most elkészítik és használni lehet a verseny előtt is már.

"Ugy gondolom hogy a kormány sokat költ a sportra a csapataink meg rosszak magyarország nem tesis alak és nem lesz soha az"

Szóval fogalmad sincsen a magyarországi sportokról és eredményeikről. Lakosságarányosan a világ legjobban teljesítő országai között vagyunk és voltunk is az elmúlt 100 évben. Az olimpiai szereplésünk mindig is kiemelkedő volt, a vizes sportágakban az élvonalon vagyunk és sok más sportágban is nagyon jelentős eredményeket érnek el a versenyzőink minden évben.

[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt hallottam, valamikor régen, a 2. osztályos tanítómtól, hogy 'Magyarország' az nagy kezdőbetűvel írandó. Feléd, kedves Kérdező cáladzolo, nem árt ilyen hír?
2020. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
190 milliárdért építtetnek stadion Mészárosékkal, ennek jó része le lesz nyúlva, hogy a Puskásnál is. Szerintef miből van a hatvanpusztai majorság, Orbán Ráhelke luxus életvitele a 12 milliós órával, Tiborcz 50 milliós autója, a milliárdos házuk? A tőlünk ellopott pénzből. Azért öntik a sportba a pénzt, mert onnan a legkönnyebb ellopni, ez már sokszor bebizonyosodott.
2020. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez az ipari szintű lopás miatt kell
2020. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#4 és aki csak nézi?
2020. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!