Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbertet miért nem...

GigiDiAugustino kérdése:

Puzsér Róbertet miért nem veszi senki se komolyan?

Figyelt kérdés
Oké hogy nem politikus, hanem végzettsége szerint magyar-történelem szakos tanár, meg korábban kritikusként tevékenykedett, de azért a politikához eléggé ért és hatalmas az igazságérzete, nyílvánosság előtt csak ő képes kimondani a fájó igazságot és minden hazuggal szembe menni. Az egyetlen ember akinek ér is valamit a szava.
2020. ápr. 28. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Ez a nagyon, nagyon jó kérdés, Gratulálok! Én is veled érték egyet a Robi egy nagyon tehetséges politikus, sőt tovább megyek ma ő a legtehetségesebb politikus az országában az meg hogy tanár az külön előnyös szerontem!

Talán az öltözködése lehet a kulcs, ha szépen megborotvallkozna és öltönyt hordana sokkal komolyabban vennék az emberek. Fura hogy sokan erre nem gondolnak de Magyarországnak 1990 óta nem volt olyan miniszterelnöke éli ne lett volna megborotvallkozva, főpolgármester még főleg nem!!

2020. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Annak ellenére,hogy mond jókat és alapvetően egy intelligens pali ,a stílusa miatt sokak szemében bohóc ,meg irritáló jelenség . Pl. én is sok dologban egyetértek vele,ennek ellenére nem gondolnám hog szükségünk van mégtöbb megmondóemberre akik ebből élnek meg . A kritikus ,mint szakma ,vagy foglalkozás meg egy vicc .Kritizálni a hülye is tud ,nem egy nagy etvasz
2020. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pont ezért, mert sokan inkább nem veszik le a szemfedőt és "de amúgy" szó mögé bújnak. Én is ilyen voltam, sok podcastjét hallgattam és idővel beláttam, hogy én hazudtam magamnak.
2020. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Frontálisan, nyalizás és bármiféle finomkodás nélkül kimondja az igazat, és ezt a legtöbben nem szeretik, főleg ha magukra ismernek, mikor egy adott dolgot kritizál. Az emberek jobban vonzódnak a cukormázzal leöntött hazugsághoz.


Most a járvány idején is, rajta és Hont Andráson kívül szinte senki nem hajlandó kimondani a nyílvánvalót, éspedig hogy a kollektív hiszti és az abból eredő elmebeteg módon eltúlzott korlátozások több emberi életet fog követelni, mint a vírus.

2020. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Puzsér egy egyszerű celeb. Gyakran mond jókat, majdnem biztos vagyok abban is, hogy a városvezetéssel is jobban boldogulna mint például Kamus Geri, de attól ő még celeb marad. Hosszú távon megunná a városvezetést és visszatérne a celebkedéshez.
2020. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

# 5 Nem celeb. Egy értelmiségi, aki hajlandó volt kibújni az elefántcsonttoronyból és "leereszkedni a plebsz"-hez, hogy a gondolatai ne max. egy senki által nem olvasott folyóiratban jelenjenek meg, hanem ne hagyj Isten társadalmi változásokat indítsanak el. Ehhez csak egy eszköz az, hogy hajlandó szerepelni a mainstream médiában.


Celeb az, akinek a médiában szereplés teljesen öncélú.

2020. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert az emberek többsége a komolytalan embereket nem tudja komolyan venni!!
2020. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én komolyan veszem és szeretem Puzsért. Na nem szexuálisan hanem a munkásságát!
2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ettől függetlenül jól jött neki a lové és az ismertség amit a tehetségkutatós zsűrizés hozott neki. Van egy mondás: aki úgy mozog mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, az kacsa. Szóval, aki úgy beszél mint egy celeb, úgy viselkedik mint egy celeb, az celeb. LEgalább is az én olvasatomban.
2020. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tud gondolkodni, de olyan affektálós hülye stílusa van neki. Ez sokat elvesz a hitelességéből. Nyilván van tőle rosszabb is.
2020. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!