Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg fog alakulni a maszkmentes...

Meg fog alakulni a maszkmentes árnyékgazdaság?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a textilmaszk hordásában, és nem is szeretném az elmémet mérgezi, ezért elkezdtem kerülni a nagyobb bevásárlóhelyeket, és meglepődve tapasztaltam, hogy több kisebb üzlet vezetője is maszkellenes, és kifejezetten arra építi a mostani üzleti működést, hogy nem követeli meg a maszkhordást. Mellette több másik üzlet elkezdett kvázi kiadópultos működésre átállni. Várható, hogy a nagyobb üzletek is tesznek lépéseket ilyen irányba?
2020. ápr. 28. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
NEM, de az igen, hogy azokat az üzleteket bezáratják, ahol nem tartják be a maszk-kötelezettséget!
2020. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a maszkokat hamarosan világszerte be fogják tiltani. Előbb utóbb utóbb mindig az szokott lenni, hogy ha valami fogyatékos őrület túlnő önmagán, hoznak ellene egy törvényt oszt cső. Onnantól kezdve tilos és bírságolnak érte.
2020. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
#2: te valami Nostradamus-leszármazott vagy??? :)))
2020. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Az még most nem lehet tudni, először meg kell nyugodnia a piacoknak hogy ezek a dolgok ki tudjanak alakulni!
2020. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, ez tetszik, legyen igazad. Milyen kisebb boltokban találkoztál ezzel?
2020. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Név szerint nem említem, de kis közértek, korábban étteremként működő üzleteknél. Én nem vagyok hajlandó így a Sparba, Lidlbe, DM-be járni
2020. ápr. 28. 19:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!