Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusokat kiképzik arra...

A politikusokat kiképzik arra hogyan kell hazudni, kitérni a kérdés elől, jól válaszolni?

Figyelt kérdés

Értelmes politikusoknál látni hogy kiválóan tudnak rezzenéstelen arccal hazudni, úgy beszélni hogy semmi érdemi információt nem mondanak, átlátnak a kommunikációs csapdákon, mindent kimagyaráznak.


Járnak kommunikációs tréningekre ahol ezt tanulják vagy konkrét stáb van mögöttük?


2020. ápr. 28. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan. Eltalàltad. Ügyes !!!
2020. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Elég ha valaki gerinctelennek és képmutatónak születik. Tudod ha valakinek nem megy ez a kettő, fejleszthetik, de egy bizonyos szintig, lesz belőle polgármester, max. De már oda is vastag bőr kell a pofára.
2020. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő igaz. Stáb is van mögöttük, és tréningre is járnak. Sokáig én is az államigazgatásban dolgoztam, és még nekem is kellett tréningre járni (hogyan kell előadásokat tartani, nyilatkozni, kérdésekre válaszolni), pedig nem voltam állami vezető.
2020. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fordítva: azokból lesznek politikusok, akik jól hazudnak, és adnak kitérő válaszokat.
2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!