Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz a hír hogy az...

Mennyire igaz a hír hogy az állam csődközeli állapotban van és az állampapírból mindent elfog lopni?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi alapja sincs, de több ellenzéki ismerősöm illetve rokonom felhivott napokban hogy ők tudják biztosan az ország 3 hónapon belül csőbe megy és orbán "dagadékként" emlegetve elfogja lopni mindenkinek a pénzét ezért is reklámozza most az állampapírt hogy add 50 ezer bónuszt több 100 embernek aki befizet most állampapírra.


Amikor forrást kérdeztem hát fórumokon ezt olvasta hogy Fideszes körökben jár az ellenézki és neki súgták már 1-3 hónap és államcsőd lesz itt.

Meg nem fizet senkinek vissza semmit.


Ez hatalmas marhaság szerintem, de nem hagynak békén és napok óta ez a téma hogy állampapirt ellopják mert az olyan mint magánnyugdij . stb


2020. ápr. 26. 10:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#17 Mi köze az inflációnak a forint árfolyamához?
2020. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire ez maximum Gyurcsányoddal lehetne elképzelhető.
2020. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

5! Az eladott állami földek, legelők, erdők, kastélyok az pont privatizáció, csak tudd már mit is jelent a szó.

A többi tévedésed meg nem is sorolom föl.

2020. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Tudom mit mondtam, de végiggondoltam a hetes válaszodat, akkor gazdasági növekedés várható szerinted, miközben növelik a kiadásokat és csökkentik a bevételeket, és a hitelállomány sem nő. VARÁZSLÓK VAZZZEG! Vagy csak valaki súlyosan agymosott. Kevesebb HírTV és 888.
2020. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23 "5! Az eladott állami földek, legelők, erdők, kastélyok az pont privatizáció, csak tudd már mit is jelent a szó.

A többi tévedésed meg nem is sorolom föl."

Csak sorold nyugodtan, kíváncsian várom mik a "tévedéseim".

Kérdeztem, - nem téged, hacsak nem több regisztráción futsz és most buktál vele - de rendes választ nem kaptam. Bedobsz valami általános baromságot én meg próbáljam kitalálni hogy mi a fenére gondolsz? Hát nem.

2020. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!