Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Stipendium Hungaricum ösztöndí...

Stipendium Hungaricum ösztöndíj-program jó kezdeményezés a Fidesztöl?

Figyelt kérdés
Ez évben 33,5 milliard forint keretében tanulhatnak ingyen külföldiek Magyarországon,zömében afrikaik. Jövöre is jut erre 40 milliard forint. Jó hogy nemzeti a kormány és megvéd a migránsoktól
2020. ápr. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a lényegét nem igazán értem, pedig én nem vagyok éppen egy turbómagyar.
2020. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Benne vagyok a felsőoktatásban, nagy része kokler embereknek megy. Semmi haszna, inkább a cigányság felzárkóztatására kellett volna költeni. Ezzel az ösztöndíjjal idehoztak egy rakat iránit politikai kapcsolat építés miatt.....
2020. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

#2

Ja vagy mondjuk fel lehetne számolni az összes ilyen baromságot és lehetne adót csökkenteni, hogy ne annyit adózzunk, mint a skandináv országokban, balkáni szintű állami szolgáltatásokért.

2020. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

A fidesz ezzel azokat a régiókat segíti, ahonnan az elvándorlás megindult Európa felől. Szakképzett emberekre van szükségük, hogy felépíthessék a saját országukat, és ne jöjjenek ide.

[link]

2020. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2: a cigányságra már odadobtak 120 mrd-ot, és azt is ellopták a c-politikusok!


Pénzzel nem lehet megoldani semmit, ha nincs szándék, motiváció a tanulásra. Abban a kultúrában, ahol kinézik azt (leparasztozzák), aki kiemelkedik, ott hiába nyomsz milliárdokat, az eredmény továbbra is nulla lesz.

2020. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen körmönfont kérdés. :D


[link]

2020. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szakképzett emberekre van szükségük, hogy felépíthessék a saját országukat, és ne jöjjenek ide."


Ahhoz képest eléggé sokan itt maradnak. Elméletileg jól hangzana ez az elv, gyakorlatilag ugyanaz a helyzet, mint az Erasmussal, hogy sokan kint rájönnek, mennyivel másabb és talán jobb az élet, mint Magyarországon, úgy ők is erre jöhetnek rá, hogy itt mennyivel jobb, mint ahonnan jöttek.


Jó magam is az Erasmus "áldozata" lettem.

2020. ápr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Nevetséges az egész. Idejön millió semmirekellő alak, magasról tesznek az egészre, órára nem járnak, ha 1-1 véletlenül eljön, akkor is végig a telefonját nyomja, semmit nem tanulnak, vizsgákon amit tudnak kipuskáznak, ha megbuktatod őket (úgy, hogy már eleve felére csökkentetted a követelményeket a magyarhoz képest), akkor panaszkodnak, hogy inkorrekt vagy, meg unfair, meg nemzeti megkülönböztetést alkalmazol, és mennek a dékánhoz panaszkodni folyton. Szóval erre megy el a magyar állam pénze. Hadd ne mondjam meg melyik egyetemen, de tanítotom őket, és teljesen besokalltam, értelme nincs az egésznek.
2020. ápr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!