Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem szimpatizál a...

Ha valaki nem szimpatizál a Fidesszel a Fideszesek miért esnek egyből a torkának és kezdenek el Libsi balos. Kommunistázni, abba senki nem gondol bele hogy nem csak a két véglet van?

Figyelt kérdés
Én például egyik jelenleg létező párttal sem tudok azonosulni mégis a baloldalhoz sorolnak azonnal ha nem értek egyet a fidesszel pedig pont ugy nem kedvelem a baloldalt sem.
2020. ápr. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert a fideszesek 1 bites gondolkodása csak erre elég.

Ha valaki nem Fidesz, akkor Soros.

2020. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Detto részemről.

Véleményem szerint azért (kérdésben ott a válaszom) mert nem szimpatizálsz a Fidesszel.

2020. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem lehet megvádolni azzal, hogy Fideszes vagyok, mert elképesztő módon nem értek velük egyet szinte semmiben, azonban ez a viselkedés nem csak a Fidesz szimpatizánsok jellemzője. Ha valaki kicsit is támogatja őket vagy kritizálja az ellenzéket, akkor ő meg egyből megkapja, hogy bérkommentelő, aki Orbán fizet. Mindkét oldalon vannak ilyen emberek. Az arányokról esetleg lehetne vitázni mondjuk.


Összességében azért minden ember nyomorék, aki érzelemből pártpolitizál, legyen bármelyik oldalon is.

2020. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Honnan tudod, hogy azok, akik a "torkának esnek", fideszesek? Én például már sokszor megkaptam itt, hogy fizetett kormánypropagandista vagyok, vagy bérkommentelő, miközben soha nem voltam és nem is leszek egyik pártnak sem tagja, mellesleg a 2 legutóbbi alkalommal az LMP-re szavaztam.

Lehet, hogy sok bizonytalannak, vagy centristának van már baromira elege a napi 500 orbánozó, diktátorozó, csútitörpéző agyatlan kérdezőkből/kommentelőkből, akik csak lejáratják az ellenzéket.

2020. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es. Tapasztalatból mondom. Ha bármi picit is olyat ír az ember például közösségi oldalon amivel a kormányt talán kritizálja és most nem kell trágárságra gondolni csak észérvekre, egyből neki esnek hogy szemét balos libsi. Miért kell jobb vagy bal oldalt lenni? Mi van ha én csak szimplán gondolkozom és van véleményem? Párttól független. Mintha ilyen ma már nem is létezhetne....
2020. ápr. 3. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 Nekem meg pont ellentétesek a tapasztalataim. Ha itt valaki - olyan aki máskor szidja a kormányt - leír egy kicsit is megengedő vagy megértő véleményt, kapja azonnal a nyakába hogy fideszbérenc, orbánnyalonc stb.

Ahogy a való életben is állandóan folyik. Legyen az politikus, véleményformáló, orvos, gazdasági szakember vagy színházigazgató, amint nem szidja teli torokból a kormányt hanem valamiben normális véleményt fogalmaz meg egy intézkedésükről, abban a pillanatban megkapja hogy fidesz ügynök és hasonlók.

Éppen mi fideszesek próbáljuk elmagyarázni lassan tíz éve, hogy nincs "Ellenzék párt" és attól mert ellenzékiek, még nem lesznek egyformák, nem akarják ugyanazt az emberek. Éppen az ellenzék oldaláról jön állandóan hogy szembe állítják a kormánypártokra szavazókat az összes többivel, mintha csak ez a két választás lenne mindenben, vagy a kormánypártokkal értesz egyet vagy az "ellenzékkel" amit persze azonosítanak a dk+mszp+momentum+Jakab Péter csoportosulással.

Amikor a jobbikban valaki szembe mert velük fordulni, egyből kirakták. Amikor az lmp politikusa, Schiffer megpróbált nem ilyen szélsőségesen valamelyik véglethez csatlakozni a pártjával - kicsinálták.

Itt a fórumon is ezt áthatod. Amint egy véleményben csak halványan megtalálható hogy nem ítéli el amit a kormány csinál, hanem megértéssel kezeli - máris kapja a nyakába a megjegyzéseket.

2020. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen már több eszetek! Mindegyik hasonló!
2020. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Azért ezt a forumot ha 100 ember használja már sokat mondtam.

Nem hiszem hogy itt vannak bérkommentelők.

Még a nagy híroldalakat is csak pár ezren olvassák.

Facebookon átlag 100-200 kommentet írnak. Ha valami nagyon nagy botrány van összejön az 1000-is, de csak azért mert egymással vitatkoznak.

Ez pl az index, 444, stb. Kormány weboldalakon meg 10-20 hsz néha, mert azoknak úgy tűnik hogy nincs saját véleményük.

2020. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!