Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érthető az időseknek ez a...

Érthető az időseknek ez a hozáállása a koronavírushoz?

Figyelt kérdés

A szomszéd nénik minden nap trafikálnak egymással a padon más nyugdíjassal. Mondtam neki, hogy mami most koronavírus járvány van Orbán is megmondta, hogy ilyenkor nem szabad kimenni. Főleg órákig itt pletyizni a padon.


Azt mondta a néni és a barátnői is egyetértettek vele, hogy "Ők már sok mindent megéltek, Ez az egyetlen örömöcskéjük meg a Vad Angyal a TV-ben. Egyszer úgyis el kell menniük. " Nekik ez az életük majd hívtak egy idős urat is oda.


Tulajdonképpen meg tudom érteni a hozzáállásukat. Ez nem a fiatalok betegsége. Ők idősek már sok világháborút, nyomort, katasztrófákat, trianont megértek had éljenek a levegős, napsütéses parkban, amennyit isten kiszabot rájuk had élvezzék.


2020. márc. 20. 13:49
1 2
 11/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

20 éve nem megy már a Vad angyal. Most valami török sorozatot kellett volna beírni, hogy hihető is legyen.

Egyébként ha minden nap ugyanaz a 3-4 ember találkozik, és közben senki mással nem találkoznak, akkor kb 0 az esélye, hogy elkapnak valamit. Ilyen alapon a családok is lakjanak külön, és ne is találkozzanak, csak egyesével menjenek ki a konyhába enni is.

2020. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha ők így, akkor nekünk is úgy kellene. Beindítani az országot, és rájuk bízni a saját védelmüket.
2020. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Valahogy furának tartom én is a hozzáállásukat. Szól mindenki az ő érdekükben, erre az ellenkezőjét teszik, mint a gyerekek.
2020. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
11! Igen ez a kérdés akkor lenne hiteles(ebb), ha mondjuk 2003-ban írták volna ki, csak akkor még nem volt Gyakorikérdések.
2020. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

"Egy-kettőre meg fog oldódni az elöregedő társadalmak problémája, csak hagyni kellene kifutni a dolgot."


Már én is így vagyok vele.

2020. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondja Trianont, sok világháborút 😂 maradjunk annyiban hogy a második világháború 75 éve lett vége, azt se sok ember élte át a maiak közül...
2020. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Az árva angyalra gondolt valószínűleg a kérdező, meg az öregek, az ma is megy.
2020. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 LazyJones ***** válasza:
31%
#16 Pont ezt néztem én is, ha ők megélték Trianont, meg "sok" világháborút, lehet, már én sem aggódnék semmin, száztizenegynehány évesen...
2020. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 TappancsMancs ***** válasza:
31%
Valahol érthető, de ettől még nem helyes, mert terjeszt akkor is, terjeszt az idős ember is és leterhelheti azok elől a kórházakat, akik nem szándékoznak meghalni épp most.
2020. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinál amit akar, nehogymár te mond meg neki h mit csináljon.

Am be kéne oltani mindenkit a vírussal és aki meghal meghal aki nem nem. 3% nem sok. És vége lenne ennek a hülyeségnek.

2020. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!