Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért aggaszt jobban az...

Miért aggaszt jobban az állampárt korlátlan hatalmú és idejű joga amit megfognak szavazni és az hogy O V a seregen keresztül kézi vezérli az országot mint a vírus? Félek mi lesz itt a jövőben.

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
A CNN minden csak nem független
2020. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
De gondolom a kérdező magyar oldalakra gondolt, csak nem árulja el, hogy ő milyen oldalakról van szó név szerint.
2020. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Engem, is érdekelnének azok a független oldalak, ahol ennyi hülyeséget leírnak, és rögeszméssé teszik az olvasót :)
2020. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Magyar független oldalak: [link] [link] és a hasonló oldalak.


Nem független oldalak: index, hvg, 444, 888, origo, ripost..stb


Ezek mind valamelyik politkai oldal felé húzodnak. Ez teljesen nyílvánvaló. Aki Fideszes oldalon van az origot, ripostot, 888-at és hasonóakat olvas a többi médiára azt mondja, hogy hazudnak meg stb.


Aki nem fideszes az meg: index, hvg, 444... és a többire mondják hogy hazudnak..



Nos...: Hazudik mind! A sajtó szenzáció hajhász! Az összes! Nekik a clickbait kell. Abból lesz bevételük, hogy te a facen a cikkekre kattintassz, amúgy nem lenne! Most a korona vírus van terítéken ezért napi 1000 cikk születik és mindenki otthon van és nyitja meg olvassa. Na meg kell i s nekik a olvasó tábor, mert a reklámpénz már nem hoz akkora bevételt, hiszen nincs ki vásároljon most. :).


ellenben az origo és ezek az oldalak nem a reklámokból élnek, hanem valszeg kaptan hátutolról egy kis szelet..


én egyik szennyt sem olvasom már..... agyfaszt kapok az összestől....

2020. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Más részt amit jelenleg az Index főként letol... az már félelemkeltés és rémhírtejszetés.. Komolyan mondom... Elég lenne Napi 2 cikk ezzel kapcsolatban, ami VALID és nem találgatások sorozata.


Ja.. igen... Nem vagyok FIDESZES, olvastam én is INDEX-et sokszor, de már annyira nem hitelesek...és szánalmas amit csinálnak....

2020. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18%

"Azért nem buták az ellenzékiek, hogy teljhatalmat kapjon, mert onnan nincs visszaút, de ha me igen akkor gratulálok."


Az megvan, hogy eddig sem szavazott senki orbaneszkura mégis hatalmon van? Meg fogják oldani ezt is. Senki szavazatán vagy az ellenzéken nem fog múlni.

2020. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem azért aggaszt jobban, mert frusztrált vagy.

Szexuális életed rendben van?

A seregen át való kézi vezérlés már ki volt próbálva, megbukott.

Szóval nyugodj le, attól lenyugszol!

2020. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!