Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az idős...

Miért van az hogy az idős állampolgárok mióta vírusban még jobban a plázákban a piacokon és a buszokon mászkálnak? Vagy csak darwin díjra hajtanak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Vagy csak simán jobban feltűnnek, szerintem ugyanannyira mászkálnak, mint máskor.
2020. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy? majd a vírus lerendezi...
2020. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ahol (külföldiek) járnak, ott már jóval előbb átestek rajta. Csak éppen influenzának gondolták.
2020. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a hatvanasok félnek a vírustól, az idősebbek nem igazán. Többektől azt hallottam hogy úgyis idősek és nincs szükség rá meg hogy valamibe meg kell halni vagy egyszerűen fel se fogták. :-(
2020. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak Magyarországon. Jelentem, Londonban is ugyanezt csinálják. Éjjeli műszakban dolgozom, reggel hat-fél hét körül utazom haza, és minden tele van öregekkel. Pedig itt meg is van egy "öregidő". reggel 9-11 között, amikor ők mehetnek bevásárolni, de nem, már kora reggel kint kóborolnak, amikor azok, akik nem tudnak otthonról dolgozni, mennek munkába.
2020. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most sem járnak ki többen, mint azelőtt, sőt vannak azért sokan, akik nem mászkálnak el, csak most mindenki őket figyeli, hogy lehessen őket szidni és kikiáltani bűnbaknak. Én már 2 hete nem megyek sehova és már kezdem érezni a bezártság hatásait, már olyan dolgokhoz sincs kedvem, amiket azelőtt szivesen csináltam, a mozgáshiány miatt már aludni sem tudok rendesen. Levegőzni, sétálni sem merek kimenni pont az ilyen vélemények miatt. Mire lecseng a járvány teljesen depressziós leszek.
2020. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levegőzni kimehetsz nyugodtan, sétálj a lakásod, házad környékén, csak ne állj le beszélgetni,ne tömeg közlekedj, kerüld el az embereket. Még az operatív törzs tájékoztatójában is benne volt, hogy egyedül (vagy a pároddal) történő séta belefér, sőt kell is.
2020. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!