Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik szerint a koronavírus körüli felhajtás csak hiszti, és el van túlozva?

Figyelt kérdés

Az én munkahelyem egy több ezer fős multi, és semmi másról nem esik szó.

Ha mégis, akkor csak a vírussal kapcsolatban.

Ma elrendelték, hogy hétfőtől mindenki otthonról dolgozik, aki tud.

Máshol is csak ez a téma?

Mivel nálunk vannak idősek, fiatalok, városiak, vidékiek, férfiak, nők, és mindenki erről beszél, azt gondolom, hogy máshol is ez a jellemző.

Majdnem minden nap gyakorizom, és azt nagyon furcsállom, hogy itt nincs túl sok koronavírusos kérdés. Nem megyek bele minden kategóriába, hanem a kulcsszavakra szűrök, és napi 1-2 kérdés, ez nekem nagyon furcsa. Kevés.

Vajon más közösségekben nem ennyire téma ez most, vagy itt szűrik ezt? Vagy a kereső nem dob ki mindent?



2020. márc. 13. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

"Vannak még olyanok, akik szerint a koronavírus körüli felhajtás csak hiszti, és el van túlozva?"

Nem, nem hiszti, tényleg komolyan kell venni.

De nagyon-nagyon el van túlozva.

2020. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az a része félreérthető volt.

Én nagyon is komolyan veszem, sőt nekem már eddig is furcsa volt, hogy sokan elbagatellizálják.

2020. márc. 13. 17:45
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Marhaság . A tv stb Kína piacáról bizonyos városból eredezteti a kitörését . Ez a piac nem ott van hanem távol kelet messzi részén . A pormaszkok por ellen jók fertőzés ellen nem . A felvásárlási tébolyt a lakossag gerjeszti ok és értelem nélkül . Gyerekek nem celpontok vagy csak hordozók tehát simán fertőznek . Bezárták a főiskolákat színházakat de 50 fős zárt rendezvény és 100 alatti szabadterű lehet .? Igen létszám a vírusnak lényeg alább nem adja . Kínában lefutott az ezres halálozás a 2 milliárd lakoshoz semmi .
2020. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 alletta ***** válasza:
85%

családokon belül szerintem téma a koronavírus, lásd a nagy bevásárlási mizériát pl. vagy ha idős, beteg van a családban, hogyan védhetik meg.

művészek is pánikolnak, hogy miből fognak megélni, a színházak bezárása, koncertek elmaradása miatt.

2020. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A hétköznapi ember is ugyanúgy pánikol.

Ha mi kerülünk karanténba, vagy a munkáltatónk küld el kényszerpihenőre, ugyanúgy nem lesz pénzünk.

Sőt, várhatóan nagyon sok cég be fog csődölni, sokan fogják elveszíteni a munkájukat. Ők sem tudják, miből fognak élni 1-2 hónap múlva.

2020. márc. 13. 18:17
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

"Kínában lefutott az ezres halálozás a 2 milliárd lakoshoz semmi ."


Tegyük gyorsan hozzá, hogy ez pontosan amiatt ilyen alacsony, mert ott is "pánikoltak" és komolyan vették...

Ha szabadon engedték volna, akkor 5-6%-os halálozással és 50-60%-os fertőzöttségi aránnyal, ilyen 20-30 milliós halálozás lett volna, tehát éppen ez bizonyítja, hogy igenis hasznos "pánikolni". Mert lám, így csak néhány ezer halott lett egy 1-3 milliárdos országban.

2020. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
jav. 1.3 milliárdos országban
2020. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 alletta ***** válasza:
#5/5 sajnos ez így van. de mit tudunk tenni, túlélni valahogy.
2020. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 alletta ***** válasza:
bocsi:#5/8
2020. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 alletta ***** válasza:
szóval.. kérdezőnek írtam..
2020. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!