Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter direkt a Jobbik...

Jakab Péter direkt a Jobbik megszüntetésére játszik azzal amit művel vagy csak ennyire nem ért a politikához?

Figyelt kérdés

Ha így folytatja 2022-ig egy nem létező párt lesz és maximum átcsapódik a DK-ba..


Napról napra olyan kijelentéseket tesz amik az egykori Jobbikot tiporják sárba, nem véletlen ez a sok kilépő és a szavazatok folyamatos csökkenése.


Mire játszik? Esetleg Gyurcsány célja a Jobbik meggyöngítése és erre játszik Jakab?


2020. márc. 2. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem követem. Miket mond?
2020. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A legfrissebb:


[link]


És igen, tudom, hogy ez a DK meg balos szavazókat nem érdekli, de a Jobbik ahogy nevéből is ered nem ezekre a szavazókra hajtott. Emiatt is csökken a táboruk napról napra mind szavazók mind párttagok kiséretében. Kezd már gyanús lenni, hogy Jakab direkt fúrja a pártot vagy csak ennyire belepte a balos köd/pénz.

2020. márc. 2. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én eddig csak egy ajánlott facebook posztba futottam bele.


4 percen keresztül beszélt valamilyen ülésen a fiatal pályakezdők nehézségeiről, arról hogy az ingatlanárak rég elhúztak a KSH adatok szerinti 200 ezer nettós átlagjövedelem mellett, meg ilyesmik. És a lengyeleket hozta példának, hogy ott az életkor tekintetében hogyan mentesítették a fiatal munkavállalókat az SZJA alól, és ezzel milyen jó eredményeket értek el a kivándorlás csökkentésében.


Átgondolt, értelmesen felépített, konkrét tervekkel kiegészített beszéd volt. Ha ennyiből ismerném a Jobbikot, nekem tök szimpatikus lenne.

16-17 évesen (2012 és 2014 környékén) a Jobbikot én magamban leírtam annyival hogy egy nagyhalom ostoba kopasz focidrukker csürhélye.


Nekem a mai jobbik sokkal szimpatikusabb, és ha nem állna a totális széthullás szélén, plusz nem érezném rajtuk hogy bármilyen verbuvált koalíciót képesek alkotni, akkor lehet hogy itt és most le is szavaznék rájuk.


Pedig baromira nem vagyok az egykori jobbik betyárseregesdi vonalának a híve.

de a jelenlegi centrumhoz közelített, általánosabb problémákkal, általánosabb társadalmi trendekkel foglalkozó jobbik nekem tetszik. Igaz, baromi keveset hallok róluk, és nem követem minden szavukat.

2020. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

"Mire játszik? Esetleg Gyurcsány célja a Jobbik meggyöngítése és erre játszik Jakab"


Nem tudom, de az igazi Jobboldali szavazók N hiszem, hogy leszavaznànak a baloldalra, én legalábbis biztosan nem. 😁


:)

2020. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Pontosan miről is beszélsz?


Jakab újabban szembefordult Gyurcsánnyal, és azzal próbálkozik amivel Márky-zay egyszer már iszonyatosan pofára esett!

A DK szavazókat akarja az "összefogás" keretén belül, Gyurcsány nélkül!


Miért nem képesek felfogni ezek a gyógypedagógiás politikusok, hogy a DK-ban teljesen más a választási rendszer mint a többi pártban?


Nálunk a párt elnökét a TELJES TAGSÁG, TÖBBSÉGI szavazással választja.

Aki a választott elnökkel szembefordul, a DK teljes tagságával fordul szembe!


Id'óta, Márky-Zay Péterrel egyetemben.

2020. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy névváltás nem ártana, mert a jobboldaliság (kulturális jobboldal) már átköltözött a fidesz és a Mi hazánk berkeibe.

A jobbiknak meg van egy múltja, amire eléggé mást asszociál egy centristább érzelmű ember, mint amit jelenleg hordozni kíván.


Aki a jobbikot valamikor a fekete mellényben árpádsáv alatti vigyázban álldogálásért szerette, az már rég átment a Fidesz vagy a Mi hazánk soraiba.

Meglepő, de így történt.

2020. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez úgy kapcsolódik a kérdésedhez, hogy mivel úgy tűnik hogy ez az MSZP-nek és a Momentumnak már "leesett", így Jakab a h'lye dumájával az összefogásból fogja kirekeszteni a Jobbikot.

Ezzel viszont nagyon sok Jobbikos nem ért egyet!

2020. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
sok arrafelé a kollaboráns gazember
2020. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Jakab Péter direkt a Jobbik megszüntetésére játszik azzal amit művel vagy csak ennyire nem ért a politikához?"

Igen és igen.

Pontosan, ahogy leírtad.

Jakab Péter direkt a Jobbik megszüntetésére játszik azzal amit művel ÉS ennyire nem ért a politikához.

2020. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!