Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fideszesek véleménye a...

Mi a fideszesek véleménye a magyar közmédiában működő cenzúráról?

Figyelt kérdés

Nem a 444, index, vagy valamelyik fideszeseknek nem hiteles magyar lap, hanem a Politico írt arról, hogy a magyar közmédia tévés és egyéb újságírói egy rakás alapvető témával csak előzetes engedélykérés után foglalkozhatnak (pl. Greta Thungerg, EU és Brüsszel politikája, az egyházi ügyek és a migrációs hírek)

[link]



2020. márc. 2. 09:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert a politico.eu szerinted nincs cenzúrázva???? A saját kardodba dőltél kedves kérdező! Kb úgy jártál, mint szerencsétlen MSZP, aki mostmár Orbán Viktortól követeli azt(!!), hogy szóljon Erdogannak, hogy állítsa le a migránsok szabad beáramlását Európába....
2020. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%

Egy kevés gondolkodással a válasz kézenfekvő kérdező, tehát fölösleges a kérdés.

Aki kormánypropagandát hallgat, abból él, fideszes. Aki nem fideszes, ilyent nem tesz. Ez a választóvonal. Na most, aki csak kormánypropagandát (közmédiát) hallgat, nem is tudja, nem is tudhatja, hogy van cenzúra. Általában mi a vélemény arról, ami nem létezik?

ezen felül: mi legyen egy vélemény egy cenzúráról. Hogy korlátoz? Ettől cenzúra. Ha nem tenné, másképp neveznénk.

2020. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Kamu
2020. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 mindentudó99 ***** válasza:
21%
Nem kell nézni ennyi. Amikor az Mszp volt hatalmon akkor is ez volt . Napkelte stb. A közmedia mindíg az aktuális kormàny kezében van. El kell kapcsolni .
2020. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Akik itt mondogatják, hogy az MSZP alatt is ez volt: egyrészt ha így is lett volna, az sem mentené fel a fideszt, másrészt az nem zavar titeket, hogy bár valóban régebben is a mindenkori kormány felé húzott kicsit a köztévé, de rendszeresen megjelenési lehetőséget kaptak ott ellenzéki politikusok is, és a hírekről is sokkal korrektebbül számoltak be. Például itt van egy 2006-os adás részlete, amiben az őszödi beszédről számolnak be: https://www.youtube.com/watch?v=EAJxeIvzu2A

Nézz meg egy mostani M1 híradót is, ordít a különbség. Szóval meg lehet próbálni relativizálgatni, meg szétkenni a fidesz mocskát, hogy de a szocik is, csak éppen a valósághoz nincs sok köze.

2020. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Természetesen sejtettem, hogy mi a véleményük a fideszeseknek a cikkről, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire kreatívok a hozzászólók még mielőtt kiadják a hivatalos választ amit mindenkinek erre válaszolni kell. Ahogy az várható volt, a válaszok között ott volt az elmaradhatatlan elmúltnyolcév, azaz az elmúlt 16 év ebben az esetben, a bezzeg az MSZP, bezzeg az ellenzék, csodálkoztam, hogy egyetlen gyurcsányozás sem volt! Nem is értem, pedig olyan egyszerű válasz lett volna. Aztán persze a tagadók is megjelentek, akik szerint hazugság az egész.

Nem számítottam arra, hogy hirtelen akár egyetlen fideszes is a szívéhez kap csalódottságában és kiábrándul Orbánból, egyszerűen csak kíváncsi voltam vajon miket találnak ki, de bevallom kicsit több kreativitásra számítottam tőlük. 50 (vagy 60?) ezer forintért azért igazán megerőltethetnék magukat még akkor is ha nem arról ismertek, hogy olyan okosak, értelmesek lennének az ide író fideszes trollok (lásd a napi 10 gyurcsányos és karácsonyos kérdés).

2020. márc. 2. 21:03
 17/20 anonim ***** válasza:

A MÉDIA ÉS A MANIPULÁCIÓ

https://www.youtube.com/watch?v=YCjpN_DfMYU

2020. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

"Nagyon szomorú de vajon az mért nem fáj senkinek amikor baloldali/liberális médiumok tájékoztatnak legalább ennyire egyoldalúan? (vagy amikor 2010 előtt a köztévé ugyanennyire volt elfogult csak épp a baloldal felé)"


Mondjuk ez pont nem igaz. Nagyon is jól emlékszem arra, hogy mennyit beszéltek az őszödi beszédről, és másról. Viszont nem véletlen az, hogy a 2010 előtti közmédia híreit elérhetetlenné tették. A Népszabadság online archivumát is törölni akarták, de végül is nagy nyomás hatására némi idő után visszatették, igaz, úgy, hogy alig nevezhető kereshetőnek, egyáltalán nem felhasználóbarát.

2020. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RP9e42j80Rg&t=250s

Sok mindent másképpen látni ezek után.A trilógia első részét is érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=zX_MenOFj9I

2020. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, még a Tanú-t is cenzúrázták nemrég a királyi tévében! Gyönyörűen digitális felújított változat, ééés az utolsó villamosos jelenet kimaradt. Talán ők is belátták, hogy túlságosan aktuális.
2020. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!