Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnék én is közpénzből...

Hogyan tudnék én is közpénzből Las Vegasba járkálni kaszinózni, mint ahogy a fideszes polgármester tette?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig nagy büszkeséggel tölt el, amikor látom, hogy a közpénzt magánszemélyek luxusaira költik (lopják) a fideszesek, én is szeretnék az adófizetők pénzéből a luxusvágyaimra költeni. Milyen lehetőségeim vannak? Fidelitas kezdetnek?


2020. febr. 6. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Dk kommandó/a kérdező új fiókal is támadásba lendült.
2020. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Én is szoktam menni, kell egy pasi aki elvisz cserébe nyelni kell mint kacsa a nokedlit, de legalább instán jól mutat. Ha srác vagy, biztos van valami titkolt homár fideszes aki a kúrópajtit viszi messze.


Látod, van mindenre megoldás.

2020. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én céges pénzből mentem. A kaszinó gagyi, a Red Rock vagy a Grand Canyon sokkal jobb.
2020. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Be kell nyalnod Misinek!
2020. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Neurotech ***** válasza:
Ezeken én is gondolkodtam, de szerintem ehhez kell egy bizonyos ügyesség, kapcsolat, meg szerintem szerencse is. Nem mondom, hogy sok erőfeszítés nincs benne, mert 10 millió emberből csak pár ezer tud ilyen pozíciókba kerülni, de az előbb említett körülmények alap kell hogy legyen hozzá.
2020. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!