Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tűnik fel az embereknek,...

Mikor tűnik fel az embereknek, hogy Orbán és Soros haverok? Ha Soros megakarná buktatni Orbánt 1 nap alatt megtehetné, ehelyett egymást tartják életben.

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Te is lipótról szöktél
2020. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg volt a mai Soros, Orbán téma, mehetsz aludni, holnap iskola.
2020. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nemrég raktam ki, hogy Soros ösztöndíjas a komplett fideszes brigád, szerencsére törölték.

Van szerintem valami abban amit mondasz. Lehet ez meg volt beszélve és így akart hatalmon maradni, mert ha olyan nagy befolyásos ember Soros, akkor neki az az érdeke, ha olyan van a trónon akit ismer, aki hűséges pincsije.


[link]


De valószínű már neki is kevés Sorossal és migránsokkal riogatni. Már próbálkoztak Pókemberrel és Harry Potterrel, de azért ott nem volt akkora siker.

2020. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyjából ilyen és ehhez hasonló összeesküvés-elméleteket szokott volt gyártani a jó öreg Tamás Gáspár Miklós az ATV-ben, mire Kálmán Olga tágra nyílt szemekkel kérdez vissza, hogy ezt tényleg komolyan gondolja-e, TGM pedig egy laza "Hogyne, persze!" válasszal kontrázik... :D
2020. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Tágra zárt szemekel olvasom a történetét,de nem látom a bizonyitékokat.
2020. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Én is gondolkodtam már rajta, hogy mi van akkor, ha Soros a Fidesszel áll bosszút a magyarokon?
2020. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor a ló néz a csikós lát elszívnék egy csík kólá.t
2020. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Csak kíváncsiságból; hogyan tudná 1 nap alatt megbuktatni? Hacsak nem úgy, hogy ráküld egy bérgyilkos osztagot.

Nálunk a közpénzből curvázó meg kokózó Borkait úgy megválasztották, mint a huzat, akkor Orbánt mivel/hogyan lehetne megbuktatni?

2020. jan. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Kiderülne hogy lánynak született.


Ő volt orbán viktória csak soros genderesei átoperálták.

2020. jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Van abban valami, amit írsz!


Soros egy kézlegyintéssel a süllyesztőbe küldhetné Orbánt.


Ez a szitu kb olyan mintha én egy oroszlánt rugdalnék, húzogatnám a bajszát, az pedig hátrálna mert fáj neki!


Nem tépne szét, pedig megtehetné.

2020. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!