Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocik idején is tényleg...

A szocik idején is tényleg ugyanilyen volt a közmédia, mint most?

Figyelt kérdés
Én nem emlékszem, hogy ennyire szürreális lett volna, de az is igaz, hogy akkor sem néztem. De úgy rémlik, mintha az egyik közcsatornát odaadták volna az ellenzékieknek, a 2-est vagy a Duna tévét.
2020. jan. 24. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem volt ilyen. Nem is tudom, mit értesz "szürreális" alatt.

Mi bajod vele, ha úgyse nézed/nézted?

És akkor honnan veszed, hogy szürreális vagy mi?

2020. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
A köztévé mindenhól/mindíg nézhetetlen.
2020. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ennyire nem volt vállalhatatlan. Nem állítom hogy régebben független vagy pártatlan volt, de ilyen szinten és ilyen nyíltan nem volt propagandacsatorna, amit ezek művelnek az már szó szerint visszataszító.
2020. jan. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

Sokkal rosszabb volt. A NapTV-ben rendszeresen alákérdeztek a szoci politikusoknak. Megszorításoknál, korrupció esetében nagyon szépen hallgattak.


Emlékszem Orbánrólis azt híresztelte a köztévé, hogy veri az asszonyt meg lóval hál. :XD

Ilyenekt hol állítanak most jobb oldali oldalak? :O

2020. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az MSZP alatt? Egyáltalán nem volt ilyen. Akkor még viszonylag európai ország voltunk.
2020. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

"Az MSZP alatt? Egyáltalán nem volt ilyen. Akkor még viszonylag európai ország voltunk.„


Az hát,tele bűnöző cigóval amit csak a gárda tudott megfékezni meg a tömeget letaposó ferivel.tiszta 21.század

2020. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor egy propaganda műsor volt, a "pártkelte", de ennyi, és oda is rendszeresen hívtak meg a felcsúti KISZ titkár csapatából embereket, na meg nem is került ennyibe.

Ma pedig nem egy műsor, hanem TÖBB tv csatorna szól a kormánypropagandáról...

2020. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Látom a kis mszp-pajtások felpontozták egymást,gratula a nyomorotokhoz.
2020. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkoriban még rendesen le tudtak parkolni az épület elé, és nem pedig arrébb álltak meg.
2020. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Első, hogy mit értek szürreális alatt? Hallottam, hogy csoda történt, és behívták az M1-be a főváros főpolgármesterét. Megnéztem az interjút, és az volt szürreális. Először azt hittem, hogy véletlenül a Kétfarkúék valami paródiáját nézem, de muszáj volt elhinnem, hogy ez valódi :).

A HírTv-t szoktam nézni, legalábbis azokat a műsorokat, amikben ellenzékiekkel vitatkoznak. A HírTv nem olyan groteszk, mint ami az M1-ben ment, az csak egy durva, mocskolódó lakájmédia.

2020. jan. 25. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!