Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra érdemes szavazni...

Melyik pártra érdemes szavazni annak, aki nem Fideszes, de nem akar liberalizmust?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 16:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Jobbikra. Ellentêtben a hazúg fideszpropaga àllításával jobbik még most is jobboldali elveket vall Jakab ezt nem egyszer kifejtette. Az ellenzékkel való szövetség meg nem azt jelenti, hogy Gyurcsány irányítja bármennyire is el akarják hitetni a fideszesek ez nem igaz.
2019. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 qkker1 ***** válasza:
100%

"Fidesz egyik oldalon akik hűek elveikhez"


Demokraták - liberálisok - komcsik, ebben a sorrendben, valóban hűek az elveikhez!

2019. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 qkker1 ***** válasza:
100%

Csuhások térdre!


Most meg a farok /KDNP/ csóválja a kutyát!

2019. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#11

Mit jelent az,hogy jobboldali?

A Jobbik volt az,aki a legbaloldalibb gazdaságpolitikával rendelkezett mindig is.

2019. nov. 9. 17:47
 15/25 qkker1 ***** válasza:
100%

"Én pl nem szeretem a szabadságot.A szabadsággal nem tudok mit kezdeni.Jobban szeretem ha megmondják mit csináljak és szabályok szerint élni."


Irány Észak-Korea, vagy Kína"

2019. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

A szabadság veszélyes.Ha nem irányítanak,akkor bajba kerülök,csak elcseszem az életem.

Nekem szükségem van arra,hogy irányítsanak.

2019. nov. 9. 17:50
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neked arra van szükséged, hogy megtanulj gondolkodni, mérlegelni és felelősséget vállalni. Nem irányítás alatt lenni.
2019. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

17:50: neked inkább egy jó pszichiáterre szükséged.

De ha ez nem jó megoldás, neked is csak az Észak-Koreába való emigrációt ajánlhatom. Ott majd eligazítanak, ne félj.

2019. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

"A szabadság veszélyes."


Na jóólvan ennyit rólad. Jó fideszes alapanyag vagy pedig, szavazz csak rájuk ők egyedül szeretnék elvenni az emberek szabadságát.

2019. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Fideszes.

A Fidesz nem akar jóléti államot építeni.


Mire megyek a szabadsággal?Könnyebb és kiszámíthatóbb életem lesz ha nincsen.

Ha liberalizmus lenne,teljesen magamra lennék utalva és elpusztulok

2019. nov. 9. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!