Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem látják be végre a...

Miért nem látják be végre a fideszesek, hogy Orbán Viktor a jelenkorunk egyik diktátora?

Figyelt kérdés
Egyik diktátor a másiknak adja a kilincset Orbánnál mint szívesen látott kedves vendég és Orbán Viktor is rendszeresen látogatja az új példaképeit, az ázsiai diktátorokat. De higgyük el, hogy a magát kizárólag diktátor barátokkal körülvevő miniszterelnökünk az viszont demokrata! Nem látják a fideszesek, hogy mennyire nevetséges ez?
2019. nov. 6. 14:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert tetszik nekik, amit csinál. Ők ilyen rendszerben akarnak élni.
2019. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Majd ha nagyon lecsökken a népesség akkor szépen Orbán lemond. Jön a következő diktatúra. Mert itt demokrácia nincs.
2019. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

A fidesz szavazók buták, sajnálom de ez van.

A nemlétező migránsveszélytől rettegve önként igába hajtják a fejüket.


Attól félnek elárasztják az országot a migránsok, eddig egyetlen kormány engedett be migránsokat ez pedig az Orbán kormány.

Mégis attól rettegnek majd minden más párt behozza őket.....

Kabaré ami miatt egy ország szenved.

2019. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem inkább a te eszmefuttatásod nevetséges.
2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
#3 ki szenved? Te szenvedsz? Szarul élsz? Tegyél ellene, tanulj, dolgozz, spórolj. Ne a fideszre mutogass mert szar az életed.
2019. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

"Ne a fideszre mutogass mert szar az életed."


51,5% adót fizetek a rezsimnek....

Igazad van! Dolgozzak napi 16 órát hogy 8 óra bérét megkapjam.

Hála a fűrernek

2019. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
77%
A diktatúrától még messze vagyunk. Ezt mért nem látják be az elvakult Orbánfóbok? Pont olyan káros diktatúrázni, mint azt tettetni, hogy nincs is itt semmi baj a demokráciával.
2019. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
#6: Te, vagy a munkaadód biztos rosszul csináltok, mert nekem csak a harmadát vonják le a bruttónak. Majd nézz utána, hogy mennyi a fizetésed!
2019. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

Én azt szeretem benne, hogy erős kezű, azokat, akik szidják, mind kicsinálja.

Itt a GyK keretein belül is egyre ritkább azok száma, akik ellenségesek, lassan elfogynak.

Majd megtudjátok ti is, milyen az a karóba húzás, vagy az élve eltemetés, meg az ólombánya.

Bezonyám, rajta vagy a listán hapsikám!

Így gondoltad a diktatúrát?

Hűha, nehogy aztán igazad legyen...

2019. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

"Te, vagy a munkaadód biztos rosszul csináltok, mert nekem csak a harmadát vonják le a bruttónak. "


Jövedelem után 33,5% adó (persze szét van szedve különböző dolgokra de amikor be kell fizetni az összege 33,5%)

27% áfa= általános forgalmi ADÓ!


100 huf bruttó= 66,5 huf nettó

66,5 huf nettó- 27% áfa (ez esetbe 17,95huf) = 48,55 huf

Tehát minden megkeresett bruttó forintodból 51,5% adó


IGEN az ÁFA is adó csak a kiadások utáni nem a bevétel utáni.


Napi 8 órás munkaidőt figyelembe véve, 247 percet azért dolgozol hogy kifizesd az adóterheket. 233 percet pedig azért dolgozol hogy elkölthesd.


Éves szinten számolva:

52 hét x 5 munkanap = 260 munkanap, 134 napot azért dolgozol az államnak fizesd ki a világrekord adóterheket.


Nem kötekedésből csak szólj ha elszámoltam......

2019. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!